شرکت تولیدی نمک صنعتی

نمک صنعتی

شرکت تولیدی نمک صنعتی، نمک پودری با کیسه لمینت، نمک نخودی شیلاتی کاملا یک دست، نمک درشت و ریز صنعتی ارسال به سراسر کشور، بارگیری از کارخانه.

نمک صنعتی کاربردهای بسیار زیادی در صنعت دارد. در کشور ایران معدن نمک فراوانی موجود است و از لحاظ رتبه بندی بیستمین کشور در تولید نمک است، به همین دلیل شرکت های فراوان و معتبری وجود دارد که نمک صنعتی مرغوب تولید می کنند و خدمات مورد نیاز مشتریان را فراهم می کنند. این شرکت ها پس از تولید علاوه بر توزیع به صنعت های داخلی به کشور های دیگر نیز صادر می کنند.

نمک صنعتی

کاربردهای مختلف نمک صنعتی

تفاوت نمک صنعتی با نمک خوراکی در این است که مقداری ناخالصی دارد، و تصفیه شده نیست. نمک صنعتی درصد ید آن صفر است. اما نمک صنعتی برای خوراکی مناسب نیست و برای بدن مضر است.

نمک صنعتی کاربردهای مختلفی دارد؛ در صنعت های اسید سازی مورد استفاده قرار می گیرد، برای تهیه مواد بهداشتی و شوینده ها استفاده می شود، همچنین در تصفیه آب و فاضلاب نیز به کار می رود.

نمک صنعتی

از جمله کاربرد های آن در دامداری و دامپروری است، و کاربرد دیگر آن در سختی گیری آب است، نمک صنعتی در تصفیه های خانگی استفاده می شود. دیگر عملکرد آن در احیا کردن رزین است، و برای دیگ بخار و همچنین بویلر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمک صنعتی در انواع های مختلفی وجود دارند؛

  • نمک شیلاتی
  • نمک نخودی
  • نمک پودری
  • نمک حفاری
  • نمک شکری
  • و…

از جمله نوع های نمک صنعتی هستند.

نمک های صنعتی که در ایران تهیه و تولید می شوند، بهترین نمک صنعتی است، و طرفدار زیادی دارد. همچنین به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. بیشترین تولید کنندگان نمک صنعتی در کشور در شهرهای فارس، قم، سمنان قرار دارند.

نمک صنعتی

فروش انواع نمک صنعتی

صادرات نمک صنعتی یکی از راه های خوب برای کسب درآمد است، و به سراسر دنیا صادر می شود. قیمت نمک صنعتی به طور دقیق مشخص نیست و به عواملی از جمله میزان خالص بودن سنگ بستگی دارد، و همچنین نوع کاربرد و استفاده از آن نیز بر روی قیمت تاثیر گذار است.

دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت نمک صنعتی هزینه هایی است که وجود دارد، ازجمله؛ هزینه های پرسنل، هزینه ماشین آلاتی که استفاده می کنند، هزینه هایی که برای برداشت از معدن می شود و… همگی بر روی قیمت اثر گذار است.

مجموعه از واحدهایی است که انواع نمک های صنعتی نظیر، نمک شکری، حفاری، نخودی و … را تامین می کند.

نمک صنعتی

ما با فروش نمک صنعتی مرغوب و با کیفیت و انواع مختلف آن، شما عزیزان را در خرید همراهی می کنیم.

برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر و راهنمایی و همچنین خرید کردن از ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید