کارخانه تولید نمک صنعتی

تولید نمک صنعتی

کارخانه تولید نمک صنعتی، تولید نمک صنعتی با خلوص بالا، نمک صنعتی گرمسار، نمک شکری، فروش نمک پودری، خرید نمک صدفی، تولید نمک صنعتی دانه بندی.

انواع کارخانه های تولید نمک

کارخانه های نمک به دو دسته صنعتی و خوراکی تقسیم می‌شوند:

کارخانه نمک صنعتی:  کارخانه ای است که سنگ نمک را از معدن خریداری نموده و سپس وارد دستگاه نمک کوبی می‌کند و پس از خردایش، آن را با دانه بندی های متفاوتی وارد بازار می‌کند.

کارخانه نمک خوراکی : کارخانه های نمک خوراکی، پس از خرید سنگ نمک، آن را وارد حوضچه های محلول می‌کنند و پس از طی مراحل مختلفی نمک تبلور مجدد و یا نمک هیدرومیل را وارد بازار می‌نمایند.

تولید نمک صنعتی

نمک صنعتی و سنتی

نمک صنعتی و نمک سنتی هر دو اسم به یک نوع نمک اشاره دارند چرا که  نمک سنتی نمکی است که تصفیه نشده باشد و به شکل طبیعی استفاده شود.

وزارت بهداشت نیز نمک صنعتی را نمکی می‌نامد که هیچگونه عملیات تصفیه روی آن صورت نگرفته و فرآوری نشده است.

تولید نمک صنعتی

می‌بینید که هر دو تعریف در حقیقت یکسانند و در عمل تفاوتی با یکدیگر ندارند و این به علایق شخص بر می‌گردد که از کدام نمک استفاده کند.

روش تولید نمک صنعتی

برای تولید نمک صنعتی، پس از ورود سنگ نمک به کارخانه نمک کوبی، سنگ ها وارد دستگاه نمک کوبی می‌شوند که پس از کوبش، هر کدام از نمک ها از یک توری که دارای سایز مشخص است عبور می‌کند.

تولید نمک صنعتی

هر مش یک سایز مشخص را به ما تحویل می‌دهد که همین نمک صنعتی دانه بندی است.

کارخانه تولید نمک صنعتی گرمسار

کارخانه تولید نمک صنعتی گرمسار بزرگترین تولید کننده نمک صنعتی در گرمسار است که تمامی ارقام نمک صنعتی را تولید، بسته بندی و عرضه می‌کند.

تولید نمک صنعتی

محصولات این کارخانه علاوه بر بازار داخل در بازارهای بین المللی با حداکثر کیفیت عرضه می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید