خرید عمده آباژور سنگ نمک

,
آباژور سنگ نمک

خرید عمده آباژور سنگ نمک، قیمت چراغ خواب سنگ نمک، مرکز فروش سنگ نمک تزیینی هالیتو بزرگترین تولید کننده انواع سنگ نمک تزیینی و دکوری، ارسال به سراسر کشور.

آباژور سنگ نمک علاوه بر مزایای بزرگی که به بدن انسان می رسانند، برای ایجاد محیط های صمیمی ایده آل هستند. نور کم آن و شکل طبیعی سنگ، در جایی که قرار می دهید، جلوه چشمگیری می دهد. این چراغ های روشنایی معمولاً در اتاق خواب ها قرار می گیرند تا شارژ انرژی ناشی از دستگاه های تلویزیونی، رایانه ها، تلفن های همراه یا کنسول های ویدئویی را از بین ببرند.

آباژور سنگ نمک

ساخت آسان آباژور سنگ نمک

آیا شما قصد ایجاد یکی از این لامپ ها را دارید؟ برای این، ما به برخی از عناصر اساسی نیاز داریم. در میان مواد، ما باید سنگ نمک را خریداری کنیم. این نوع نمک کاربردهای مختلفی از جمله پخت و پز دارد. این نمک بسیار غنی از کلسیم، آهن، منیزیم و پتاسیم است. بعلاوه، وقتی آن را در دست دارید، می بینید که یک رنگ صورتی نارنجی زیباست (این رنگ را خود آهن می دهد).

مواد:

– یک سنگ نمک  بین ۲ تا ۵ کیلو

– یک پایه چوبی به ضخامت حدود دو سانتی متر (بسته به بزرگی سنگ است. همچنین ، اگر می توانید این کار را انجام دهید، به گونه ای که در زیر هوا وجود داشته باشد، بیرون آوردن کابل از آنجا عالی خواهد بود)

آباژور سنگ نمک

– کابل و پریز، نگهدارنده لامپ و لامپ

– اسکنه

– یک کاغذ سنباده

اولین قدم ایجاد یک تکیه گاه خوب روی سنگ است. برای این کار یکی از چهره ها را انتخاب کرده و صاف کنید. به این ترتیب می توانیم آن را بر پایه ای که بعداً تولید می کنیم، به خوبی پشتیبانی کنیم. یک صورت سنگی را انتخاب کنید تا کمی صاف شود. برای این کار از سنگ تراش اسکنه و کاغذ سنباده استفاده می کنیم تا تکیه گاه خوبی باشد.

سپس، در صورت صاف شده، یک سوراخ به اندازه کافی بزرگ برای ایجاد لامپ ایجاد می کنیم. با کمک اسکنه حفاری کنید، لازم نیست که کامل باشد. لامپ را می توان در وسط سنگ یا در پایین آن قرار داد. پس از ایجاد سوراخ ،سنگ را کاملا بشویید. این باعث براق شدن لایه اول می شود و باعث می شود هنگام روشن شدن لامپ از لامپ بسیار زیباتر به نظر برسد. در حالی که سنگ خشک، برشی دایره ای در قاعده چوبی ایجاد می کند. باید به اندازه نگهدارنده لامپ باشد، زیرا باید در پایه قرار گیرد. پس از اتمام، خاک اره را برداشته و نگهدارنده شمع را با چسب ثابت کنید. باید در نظر بگیرید که کابل چراغ روشنایی از کجا خارج می شود، تا پایه را به هم نزند و مونتاژ خیلی پایدار نباشد.

آباژور سنگ نمک

پس از آماده شدن پایه، فقط باید لامپ را با کابل به سوکت پیچ کنید و آن را در سوراخ ایجاد شده قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که کابل با پایه تداخل ندارد، می توانید آن را از همان سوراخ خارج کنید، مخصوصاً اگر پایه مقداری هوا در زیر آن باقی بماند. پس از وارد شدن لامپ و جدا شدن کابل، فقط سنگ نمک را روی پایه قرار دهید و تمام. لامپ خود را روشن کنید!

در آخر من یک نکته برای شما می گذارم، اگر احساس می کنید این کار، کار سختی است و محصول شما به کیفیت لازم نمی رسد ما پیشنهاد ویژه ای را برای شما داریم که آن را با بهترین قیمت و کیفیت بالا از مرکز ما تهیه کنید.

آباژور سنگ نمک

قیمت چراغ خواب سنگ نمک

نوع محصول سایز قیمت
کوبیک (مکعب) با پایه چوبی ۱۵ سانت ۱۱۰۰۰۰
هرم با پایه چوبی ۲۰ سانت ۱۱۰۰۰۰
آباژور صخره ای ۲۲ سانت ۱۱۰۰۰۰
کوبیک (مکعب) ایستاده ۱۴ سانت ۷۵۰۰۰
یادداشت

برای مشاهده قیمت انواع سنگ نمک تزیینی از این صفحه دیدن نمایید

مرکز فروش آباژور سنگ نمک تزیینی

مرکز فروش آباژور تزیینی سنگ نمک هالیتو این افتخار را دارد تا محصولی واقعی و با کیفیت بالا به دست مشتری برساند. این محصولات که در نوع خود بهترین هستند و از سنگ نمک درمانی تهیه می گردند و می توانند دفع کننده انرزی های ناشی از نویز های اطراف شما باشند پس آن ها را از دست ندهید و هر چه سریعتر در سایت ما ثبت سفارش کنید.

آباژور سنگ نمک

سفارشات عمده از طریق باربری و در سریعترین زمان ارسال خواهند شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید