معرفی انواع نمک خوراکی گرمسار

نمک خوراکی گرمسار

نمک خوراکی گرمسار از بهترین و پرکاربردترین نمک هاست که در انواع مختلف با کیفیت های متفاوتی تولید می شود که در زیر به معرفی آن می پردازیم‌.

 

معادن سنگ نمک گرمسار

شهر گرمسار در موارد زیادی مانند تولید پنبه و تولید گچ، سرآمد بقیه شهرهاست و حجم تولید بسیار انبوهی دارد.

یکی دیگر از مواردی که نام گرمسار را بر سر زبانها انداخته است معادن بسیار زیاد سنگ نمک است که اتفاقا شهرت گرمسار به دلیل وجود معادن فراوان نمکی جهانی شده است.

نمک خوراکی گرمسار

برخی از معادن سنگ نمک گرمسار، نمونه‌های بسیار خالصی از سنگ نمک را در خود جای داده‌اند که در این بین سنگ نمک خوراکی گرمسار، علاوه بر کمیاب بودن و درصد خلوص بسیار بالا مقدار آن نیز کمیابتر از بقیه سنگ نمک هاست.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]برای آشنایی با انواع سنگ نمک گرمسار پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید[/box]

نمک خوراکی گرمسار

این سنگ نمک به اسامی مختلفی مانند سنگ نمک ممتاز، سنگ نمک طبیعی و سنگ نمک طبی اعلاء نیز شناخته می‌شود.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]اکثرا به دلیل عدم آشنایی خریداران با این سنگ نمک، سنگ نمک درجه دو یا درجه یک را به اسم ممتاز خریداری می‌نمایند[/box]

معرفی نمک خوراکی گرمسار

همانطور که گفته شد شهر گرمسار نوعی از سنگ نمک را به نام سنگ نمک خوراکی گرمسار عرضه می‌کند که این سنگ نمک کمیابتر و گرانتر از بقیه سنگ نمک هاست.

نمک خوراکی گرمسار

زمانی که این سنگ نمک تبدیل به نمک خوراکی می‌شود نمک خوراکی بسیار خالصی را به دست می‌دهد که در برخی موارد خلوص ۹۹٫۸ درصد را به ثبت رسانده است که در تمام دنیا یک رکورد در صنعت نمک خوراکی به حساب می‌آید.

البته نمک خوراکی گرمسار به دو روش تولید می‌شود که به نام هیدرومیل و تبلور مجدد شناخته شده است.

نمک خوراکی گرمسار

از نظر درصد خلوص نمک تبلور مجدد جایگاه بالاتری را دارد اما از نظر قیمتی نمک هیدرومیل ارزانتر است.

نمک خوراکی صادراتی گرمسار

معمولا اصطلاح صادراتی در هر محصولی که استفاده می‌شود اولین برداشت این است که آن محصول باید کیفیتی ۱۰۰ درصدی را ارائه دهد.

اما در واقعیت به این گونه نیست و نمک خوراکی صادراتی به گرجستان با نمک خوراکی صادراتی به امارات و روسیه بسیار متفاوت است.

نمک خوراکی گرمسار

در میان کشورهایی که نمک خوراکی از ایران وارد می‌کنند تنها کشورهای امارات، قطر، روسیه و ارمنستان به کیفیت نمک حساس هستند.

بقیه کشورها که اکثریت را تشکیل می‌دهند نمک با خلوص کمتر و کیفیت پایینتر را ترجیح می‌دهند چرا که مبنای خرید آنها پیش از کیفیت، قیمت تمام شده است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]صادرات نمک خوراکی گرمسار تحویل لب مرز با قیمت بسیار مناسب[/box]

مجموعه سنگ نمک حسینی هر دو نوع نمک صادراتی درجه یک و درجه دو را بسته بندی و صادر می‌کند.

بسته بندی نمک خوراکی

برای مصرف در داخل کشور اکثر خریداران ترجیح می‌دهند که نمک را در کیسه های یک کیلویی و یا کمتر خریداری نمایند ولی اکثر کارخانه های بسته بندی، نمک خوراکی را در کیسه های ۲۵ کیلویی تهیه و خود اقدام به بسته بندی در وزن های کوچک می‌کنند.

نمک خوراکی گرمسار

اگر به دنبال سود بیشتر هستید باید بدانید نمک خوراکی در کیسه ۲۵ کیلویی سود بسیار بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

برای مبحث صادرات نمک خوراکی نیز به طور کل فقط کیسه های بزرگ از ۱۰ کیلو به بالا توصیه می‌شود چرا که هزینه تمام شده آن بسیار کمتر از بسته بندی های کوچک است.

نمک خوراکی گرمسار

اگر قصد صادرات نمک خوراکی گرمسار را دارید قبل از هر اقدامی از مشاوره رایگان متخصصان ما بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید