ساخت غار نمکی در منزل

ساخت غار نمکی

ساخت غار نمکی در منزل ویژه برطرف کردن انواع مریض های روحی و روانی، درمان کمر درد و دیسک کمر، درمان بیماری های میگرنی و آسم. برای ساخت غار نمکی در منزل و استعلام قیمت تماس بگیرید.

آشنایی با غار نمک در منزل

یکی از کارهایی که در جهان نقش مثبتی را ایفا می‌کند و اثرات خوبی بر انسان ها و سیستم ایمنی بدنشان دارد ساخت غار نمکی در منزل است.

شاید با خود فکر کنید غار نمکی یعنی چه؟ و چطوری می‌توان آن را درست کرد یا چه مزایای برای انسان دارد؟

ساخت غار نمکی

غار نمکی همان اتاقک یا فضایی است که کاملا پوشیده از نمک می‌باشد و می‌توان آن را در خانه ها و مکان های دیگر طراحی کرد و ساخت.

غار نمکی بخاطر وجود املاح و خواصی که دارد می‌تواند تاثیرات فوق العاده‌ای بر روی انسان بگذارد که امروزه انواع آن در هتل ها، رستوران ها، مکان های تفریحی و حتی منازل کوچک هم ساخته می‌شود.

شما هم می‌توانید در منزلتان یک غار نمک بسیار زیبا داشته باشید و برای این منظور کافیست با تیم بسیار قدرتمند مجموعه هالیتو تماس بگیرید.

ساخت غار نمکی

اجرای انواع پروژه های غار نمکی در سراسر کشور، مانند استخر غار نمک، اتاق غار نمک، رستوران غار نمک و سایر سازه های نمکی و بیش از همه اعتماد مشتریان به ما سبب شده رزومه تیم هالیتو بسیار درخشان و قدرتمند باشد.

مزیت ساخت غار نمکی در منزل

  • وجود غار نمکی در منزل می‌تواند فضایی پر از آرامش و انرژی مفیدی را برایتان فراهم سازد.
  • غار نمکی تمامی یون های مثبت (دستگاه های الکتریکی) را در فضای منزلتان از بین برده و در مقابلش یون های منفی را وارد خانه می‌کند که این امر برای اعصاب و روان انسان بسیار مفید است.
  • غار نمکی یک محیط عاری از میکروب و آلودگی است و برای پوستهای حساس بسیار مفید است.
  • همچنین این غار برای کسانی که افسردگی دارند بسیار مفید بوده و می‌توانند روزی یک ساعت هم که شده در آن فضا تنفس کنند و احساس آرامش و راحتی بیشتری داشته باشند.

ساخت غار نمکی

قیمت ساخت غار نمکی در منزل

قیمت اجرا و ساخت غار نمک تابع دو مورد زیر است

  • متراژ پروژه در نظر گرفته شده برای ساخت غار نمک
  • مصالح را خود کارفرما تعیین کند یا تیم اجرایی

به دلیل ثابت نبودن قیمت مصالخ و دستمزدها، نمی‌توان قیمت ثابتی را اعلام کرد برای اطلاع از قیمت روز ساخت غار نمک تماس بگیرید

ساخت غار نمکی

مشاوره ساخت غار نمکی

ساخت غار نمکی پیچیده و مشکل است و نیاز به دقت فراوانی دارد لذا به همین جهت مجموعه های کمی هستند که توان ساخت غار نمکی داشته باشند.

یادداشت

مجموعه هالیتو از صفر تا صد پروژه و تمامی مراحل مشاوره، طراحی، ساخت و اجرا را به عهده دارد

مجموعه سنگ نمک هالیتو به جرا قدرتمندترین تیم حال حاضر ایران است که در سراسر کشور پروژه های غار نمک زیادی را در مقیاس کوچک و بزرگ اجرا نموده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید