تولید کننده نمک صورتی ایران در گرمسار

نمک صورتی ایران

تولید کننده نمک صورتی ایران در گرمسار، نمک صورتی ایران آهن کمتری نسبت به نمونه پاکستانی یا همان هیمالیا دارد و برای مصرف بسیار مناسبتر است، برای خرید عمده نمک صورتی دانه درشت و دانه ریز با قیمت استثنایی تماس بگیرید.

معادن نمک صورتی در ایران

ایران جزء ده کشور برتر دنیا و کشور اول در خاورمیانه از نظر ذخایر معدنی و تنوع در منابع است، که این میزان ۷% از کل منابع جهان را شامل می­شود. نمک صورتی ایران نیز دارای منابع فراوانی است که استان سمنان و به ویژه شهر گرمسار یکی از بهترین معادن نمک صورتی ایران را داراست.

اگرچه بزرگ­ترین معدن نمک صورتی مربوط به هیمالیا و مستخرج از معادن پاکستان است، اما ایران نیز در زمینه استخراج و غنای معادن از کشورهای مطرح در زمینه صادرات نمک صورتی است.

نمک صورتی ایران

خواص نمک صورتی چیست؟

نمک صورتی ایران، از جمله نمک­هایی است که دارای خواص درمانی بی­شماری است.

  • استفاده از آب کرده این نمک دافع سموم بدن، تنظیم کننده آب و الکترولیت­ها و موثر در کاهش رفلاکس­های معده است. می­توان سنگ این نمک را به مدت یک شب در ظرفی سفالی به همراه آب گذاشت تا در آب حل شود. سپس روزی یک قاشق از آن مصرف کرد.
  • نمک درمانی که هالوتراپی نیز خوانده می­شود، درمان با هوای شور است. نمک برای قرن­ها به عنوان ماده­ای پاکسازی­کننده و نگهدارنده مواد غذایی از فساد استفاده شده است. امروزه نیز استفاده از نمک به عنوان درمانی برای افراد دارای بیماری­های تنفسی- ریوی و پوستی رو به توسعه است. هالوتراپی به بهبود آسم، آلرژی و برونشیت کمک بسزایی می­کند. همچنین در درمان اگزما و پسوریازیس نیز موثر بوده است.
  • نمک صورتی ایران بر خلاف نمک سفید تصفیه شده، کاهنده فشار خون است. علت این امر وجود سایر املاح و مواد معدنی به همراه نمک صورتی است که باعث می­شود دفع آن نیازمند آب زیاد نباشد. به دلیل وجود این املاح بدن فرصت کافی برای هضم و جذب را دارد.
  • کلسیم موجود در نمک صورتی و سایر مواد معدنی در استحکام استخوان­ها نقش مهمی ایفا می­کند. این نمک به دلیل داشتن ترکیبات مورد نیاز، کمک به تنظیم الکترولیت درون و خارج سلولی در تمامی بافت­های بدن می­کند. بنابراین در بازسازی بافت­های پیوندی و ماهیچه ای نیز موثر است.
  • استفاده از آب­نمک حاوی نمک صورتی به کاهش خلط و بار باکتریایی گلو کمک کرده و گلودرد را بهبود می­بخشد.

نمک صورتی ایران

صادرات سنگ نمک صورتی ایران

نمک صورتی ایران به اندازه­ای است که ایران به خودی خود قطبی برای صادرات نمک صورتی است. کشور ما نه تنها احتیاجی به وارد کردن سنگ نمک صورتی ندارد، بلکه به دلیل غنای معادن، تامین کننده سفارشات سایر کشورها نیز می­باشد. نمک صورتی ایران از جمله با کیفیت­ترین نمک­های موجود در بازار است.

نمک صورتی ایران

مجموعه سنگ نمک هالیتو مبادرت به صادرات نمک صورتی ایرانی کرده و در این زمینه دارای سوابقی درخشان است. این مجموعه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می­باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید