خرید عمده صابون نمکی با قیمت استثنایی

صابون نمکی

خرید عمده صابون نمکی با قیمت استثنایی، صابون نمک صورتی، صابون نمک هیمالیا، صابون سنگ نمک در مدل های تخت، قلبی و گرد، فروش صابون نمکی فقط به صورت عمده می باشد.

خواص صابون نمک

نمک دارای خصوصیات مهمی است، صابون نمکی تامین کننده سلامتی پوست می باشد و می تواند مواد مغذی را به آن برساند.

صابون حاوی نمک دارای مقدار زیادی از املاح معدنی مفید مانند پتاسیم، آهن، منیزیم، روی، کلسیم و … می باشد. برخی از این املاح معدنی می توانند سبب گردش خون بهتر در پوست شوند.

صابون حاوی نمک از خشکی پوست جلوگیری می کند و عضلات و ماهیچه های پوست را آرام می کند. صابون نمکی می تواند رطوبت لازم را به پوست برساند و آن را لایه برداری کند.

صابون نمکی محصولی کاملا طبیعی می باشد که می تواند سموم پوست را از میان بافت های آن بیرون کشیده و از بین ببرد. مصرف مداوم این صابون می تواند سبب شود که پوست های تیره شفاف تر شوند.

گفتنی است که به دلیل فواید زیاد نمک برای پوست، داخل بسیاری از وان های حمام مقداری نمک می ریزند تا پوست دیرتر چروکیده شود و آکنه های آن از بین برود.

صابون نمکی

چگونه از صابون نمک استفاده کنیم؟

روش استفاده از صابون نمکی بسیار آسان می باشد. افراد برای استفاده از خواص صابون حاوی نمک باید ابتدا پوست خود را مرطوب کنند و در مرحله بعد باید صابون حاوی نمک را به خوبی روی سطح پوست حرکت دهند تا جریان خون در سطح پوست جریان یابد.

افراد بعد از مالیدن صابون حاوی نمک بر سطح پوست خود بهتر است دقایقی حدود ( ۲۰ تا ۳۰ دقیقه) صبر کنند تا صابون تاثیر خود را بگذارد، سپس پوست خود را بشویند.

گفتنی است در حالت عادی صابون حاوی نمک کف نمی کند زیرا محصولی کاملا طبیعی است. در این میان بسیاری از تولیدکنندگان به آن مواد شیمیایی اضافه می کنند تا در هنگام استفاده کمی کف کند.

قابل ذکر است که افراد بعد از استفاده از صابون نمک باید از کمی مرطوب کننده و یا روغن های طبیعی برای چرب کردن پوست خود استفاده کنند.

صابون نمکی

تولید کننده صابون نمکی

به دلیل خواص فراوان این صابون، بسیاری از کارخانه ها و شرکت های داروسازی این صابون نمکی را تولید می کنند. این شرکت ها صابون حاوی نمک را از معادن سنگ نمک که انواع نمک های رنگی را استخراج می کنند، تولید می کنند.

صابون نمکی

صابون حاوی نمک از سنگ نمک های نارنجی، صورتی، قرمز و همچنین سفید ساخته می شود. تولید کنندگان در هنگام تولید این صابون های نمکی مقداری مواد روغنی و اسانس های خوشبو کننده نیز به آنها اضافه می کنند. در بیشتر موارد رنگ صابون حاوی نمک می تواند بر خواص آن تاثیرگذار باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید