قیمت انواع نمک صنعتی و خوراکی و سنگ نمک

, , ,
قیمت انواع نمک

قیمت انواع نمک صنعتی و خوراکی و سنگ نمک، امکان ارسال به صورت فله و بسته بندی، سنگ نمک صادراتی با کیسه جامبو، نمک خوراکی مخصوص بازار عراق با ید ۶۰ ppm.

نمک خوراکی تبلور مجدد

نمک خوراکی تصفیه شده با مجوز وزارت بهداشت دارای دو نوع متفاوت است.

  1. نمک شستشو با درصد خلوص ۹۸٫۲ تا ۹۸٫۷ درصد که بیشتر مناسب مصرف نانوایی هاست و برای بازار صادراتی استفاده ندارد البته تا چند سال قبل از این نمک برای صادرات به عراق استفاده می شد ولی در حال حاضر به علت سخت گیری های دولت عراق در مبادی ورودی امکان صادرات این نمک به عراق وجود ندارد
  2. نمک تبلور مجدد که حداقل خلوص ۹۹٫۲ درصد را دارد و تا رقم ۹۹٫۸ در تولیدات مجموعه به ثبت رسیده است و کاملا مناسب بازار صادراتی است و امکان پاشش ید ۴۰ و ۶۰ بنا به درخواست مشتری وجود دارد همچنین عملیات پاشش ید کاملا مکانیزه است و برای خروج از مرز هیچگونه مشکلی را به همراه نخواهد داشت.

قیمت انواع نمک

نمک صنعتی مش صدفی

نمک تصفیه نشده مش صدفی ظاهری کاملا شبیه به نمک خوراکی دارد و از روی ظاهر تشخیص آن بسیار مشکل است البته نمک صدفی دارای دو دانه بندی است که نمک صدفی ۱۲۰ مقداری درشت تر است ولی از شکر معمولی اندازه آن کوچکتر است.

قیمت انواع نمک

قیمت نمک شکری

نمک شکری بر خلاف اسم آن از شکر معمولی مصرفی خانوار اندازه بزرگتری دارد و در صنایع حفاری و به عنوان نمک ضد یخ جاده فوق العاده پر کاربرد است.

قیمت انواع نمک

نمک نخودی صنعتی

نمک نخودی صنعتی که به نمک شیلاتی مشهور است بیشترین استفاده آن برای نگهداری مواد غذایی است البته نوع دیگر آن که به شیلاتی والس مشهور است دانه بندی کاملا یک دستی دارد و فاقد هرگونه پودر است.

نمک شیلاتی والس

قیمت انواع نمک

قیمت نمک پودر صنعتی

قیمت انواع نمک

سنگ نمک دامی

سنگ نمک دامی دارای ۳ نوع متفاوت است که هر ۳ مدل بسیار پرطرفدارند و توسط گاوداری ها خریداری می شوند.

نوع سنگ نمک قیمت هر تن
سنگ نمک دامی سفید ۱۳۵۰۰۰
سنگ نمک سفید رگه دار ۷۵۰۰۰
سنگ نمک مخلوط ۵۵۰۰۰

قیمت سنگ نمک خوراکی

قیمت انواع نمک

سنگ نمک مخصوص برش

قیمت انواع نمک

سنگ نمک سختی گیر

سنگ نمک سختی گیر از نوع اعلاء با خلوص ۹۹٫۵ درصد به طرزی کاملا استثنایی و باورنکردنی تمامی رسوبات را از بین می برد در نظر داشته باشید اگر مجتمع صنعتی بزرگی دارید سنگ نمک اعلاء برای از بین بردن سریع رسوبات و احیای رزین یک گزینه عالی و ارزان است.

قیمت انواع نمک

قیمت روز نمک

قیمت روز نمک و سنگ نمک

برای اطلاع از قیمت روز انواع نمک و سنگ نمک از این صفحه بازدید نمایید

آشنایی با انواع دانه بندی نمک صنعتی

جهت خرید عمده انواع نمک و سنگ نمک با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید