تولید بهترین نمک تبلور مجدد

,
نمک تبلور مجدد

تولید بهترین نمک تبلور مجدد با خلوص حداقلی ۹۹٫۴ درصد به بالا، بسته بندی در کیسه های ۲۵ کیلویی و امکان پاشش ید ۴۰ و ۶۰ ppm،تحویل هفتگی ۲۵۰ تن.

با توجه به اینکه نمک های تصفیه نشده حاوی ناخالصی هایی بوده که برای سلامت بدن مضر و تهدید کننده می باشند، لذا توصیه کارشناسان این است که حتماً افراد از نمک های تصفیه شده برای غذاهایشان استفاده نمایند. مانند نمک تبلور مجدد که بر حسب روش تصفیه، چنین نامی را به خود گرفته و یکی از بهترین نمونه هایی است که تا به حال تولید شده و مورد تایید تمامی کارشناسان سلامت نیز می باشد.

نمک تبلور مجدد

نحوه استفاده نمک تبلور مجدد

هر یک از انواع نمک هایی که از آب دریا یا معادن نمک استخراج می گردند، دارای ناخالصی هایی مانند گچ و سولفات هستند که آنها نیز به دلیل رنگ سفیدی که دارند، قابل تشخیص و تفکیک از نمک اصلی نبوده و بنابراین مصرف نمک تصفیه نشده مصادف خواهد بود با ورود این ترکیبات به بدن و در نتیجه در خطر انداختن سلامتی آن.

به همین دلیل توصیه اکید شده که حتماً مصرف کنندگان نمک تصفیه شده استفاده نمایند، وگرنه مشخص نیست چه عواقب و بیماری های خطرناکی در کمین آنها باشد!

در ادامه باید گفت امروزه با تکیه بر روش های متعددی اقدام به تصفیه نمک می نمایند که یکی از پیشرفته ترین و بهترین این روش ها، تبلور مجدد است که منجر به حذف آلودگی‌های نمک و تمامی ذرات سنگین و ناخالص از آن شده و نمکی کاملاً تصفیه شده، بهداشتی و حاوی ترکیبات مفیدی مانند ید، پتاسیم، کلسیم و … را در اختیار قرار خواهد داد.

اما در مورد نحوه استفاده نمک تبلور مجدد باید بگوییم که با کاربردی مشابه با همه نمک های دیگر همراه بوده و مقدار مشخصی از آن را باید به غذاهای مختلف در حال طبخ، غذاهای سرخ کردنی یا خام اضافه کرد، به میزانی که نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد که این مقدار معمولاً بین ۲ تا ۳ قاشق چایخوری است.

نمک تبلور مجدد

صادرات انواع نمک تبلور مجدد

یکی از مراکزی که به عنوان بزرگترین فروشگاه نمک تبلور عمده شناخته شده و از طریق آن می توانید اقداماتی سریع در راستای سفارش و تهیه این محصول را انجام دهید، مرکز فوق است که امکاناتی بسیار خوب برای خرید نمک تبلور را در اختیارتان قرار خواهد داد.

نمک تبلور مجدد

همچنین شما خریداران گرامی می توانید انواع نمک مورد نظر را در اشکال متنوع مانند این موارد تهیه نموده و از محصولاتی همراه با جدیدترین تاریخ تولید نیز بهره مند خواهید گشت:

  • نمک تبلور فله ای: این محصول به صورت کیلویی عرضه شده و بنابراین هر میزان از آن را که نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید.
  • نمک تبلور بسته بندی: در بسته بندی های چند گرمی و چاپدار موجود بوده و دارای دانه بندی های بسیار ریز و جدا از هم و همراه با بهترین کیفیت تازگی می باشد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید