قیمت سنگ نمک عمده در بازار فروش

,
قیمت سنگ نمک عمده

قیمت سنگ نمک عمده از موارد بسیار مهمی است که معمولا مشتریان علاقه دارند از آن مطلع باشند. به همین جهت قیمت تمامی انواع سنگ نمک عمده برای شما درج شده است. نکته مهمی که قابل ذکر است به دلیل نوسانات بازار احتمال تغییر قیمت سنگ نمک ها وجود دارد.

 

دلایل تغییر قیمت انواع سنگ نمک

مسائل مختلفی سبب تغییر قیمت سنگ نمک می‌شود که برخی از مهمترین آنها در تصویر پایین آورده شده است.

قیمت سنگ نمک

قیمت سنگ نمک تزئینی

قیمت سنگ نمک تزیینی به دلیل تنوع کارها بسیار متفاوت است. برای مشاهده نمونه کارها و دیدن قیمتها به این صفحه مراجعه کنید. البته برای دیدن تمامی کارها می‌توانید از طریق کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام که آدرس آن پایین همین صفحه درج شده بقیه کارهای تزیینی را نیز ببینید.

قیمت سنگ نمک

قیمت سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی یکی از نایاب‌ترین و یا کمیاب‌ترین انواع سنگ نمک در جهان می‌باشد. قیمت این سنگ نمک با هر بار برداشت این سنگ نمک متفاوت است. از آنجا که به دست آمدن سنگ نمک آبی پس از یافتن و اکتشاف رگه آن می‌باشد، به همین خاطر هیچگاه نمی‌توان زمان دقیق موجود بودن یا نبودن آن را دانست.

قیمت نمک آبی هیچگاه ثابت نیست و متغیر است برای اطلاع دقیق از قیمت روز آن حتما با شماره پایین همین صفحه در تماس باشید.

قیمت سنگ نمک عمده

قیمت سنگ نمک عمده صنعتی

سنگ نمک صنعتی و انواع دانه بندی های آن دارای قیمتهای متفاوتی هستند. سنگ نمک صنعتی به سنگ نمک با خلوص کمتر از ۹۶ درصد گفته می‌شود. همین سنگ پس از خرد شدن در دانه بندی های متفاوت (مش) بسته بندی می‌شود که قیمت آنها به شرح زیر است.

قیمت سنگ نمک عمده

قیمت سنگ نمک خوراکی

سنگ نمک خوراکی سنگ با خلوص بالای ۹۹ درصد است. قیمت سنگ نمک خوراکی بر اساس میزان تناژ و کیفیت آن متفاوت است. بسته بندی نمک خوراکی کیسه های ۲۰ کیلویی است. البته امکان تحویل بار در بسته بندی های ۱ کیلویی نیز وجود دارد.

قیمت سنگ نمک عمده

قیمت سنگ نمک عمده خام

قیمت سنگ نمک خام با توجه به انواع سنگ نمک متفاوت است. انواع سنگ نمک خام مانند سنگ نمک معدنی، سنگ نمک رنگی، سنگ نمک دام، سنگ نمک برای برش و سنگ نمک کلوخه که تمامی آنها سنگ نمک خام محسوب می‌شوند.

قیمت سنگ نمک عمده

قیمت سنگ نمک عمده

برای خرید سنگ نمک به صورت عمده و اطلاع از قیمت و به دلیل نوسانات قیمتی، پیشنهاد می‌شود با شماره پایین در تماس باشید. همکاران ما در تمامی روزهای هفته پاسخگوی شما خواهند بود.

دیدن این صفحه به شما پیشنهاد می‌شود.

قیمت سنگ نمک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید