فروش نمک ضد یخ با ذوب کاملا استثنایی یخ و برف

,
نمک ضد یخ

نمک ضد یخ یا نمک جاده مجموعه سنگ نمک هالیتو با ذوب کردن بسیار استثنایی یخ و برف جهت فروش موجود است. این نمک دارای ترکیباتی بسیار ویژه است و یخ و برف را به طور شگفت انگیزی ذوب می‌کند.

نمک ضد یخ یا همان نمک جاده در بسته بندی های ۲۵ و ۳۵ کیلویی و بیگ بگ ۱ تنی آماده ارسال است. نمک و ماسه جزو موادی هستند که از سالیان دور جهت از بین بردن برف و یخ موجود در جاده ها از آن ها استفاده می‌شود.

نمک ضد یخ چیست ؟

نمک ضد یخ با اسامی مختلفی مانند نمک جاده ، نمک برف روبی و نمک یخ آب کن شناخته می‌شود و استفاده بسیار زیادی جهت ذوب کردن برف و یخ دارد.

نمک ضد یخ

شهرداری‌ها و ادارات راه و ترابری مشتریان اصلی این نوع نمک هستند. برای خریداران خرده نیز امکان ارسال نمکهای جاده در مقادیر پایین وجود دارد.

شهرداری های مختلف مناطق، جهت رفاه حال مردم شهر، هر ساله میزان بالایی نمک ضد یخ در تناژهای ۵۰ هزار تن به بالا خریداری می‌کنند.

یادداشت

نمک جاده و ضد یخ برای خریداران خرده نیز ارسال می‌شود

قیمت نمک برف روبی با توجه به دانه های مختلف، می تواند متفاوت باشد. نمک در دانه بندی های ۹۰، ۱۰۰، ۱۱۰ ، ۱۲۰ برای نمک جاده و نمک برف روبی مناسب است. بهترین نمک برای برف روبی و ضد یخ نمک مش ۱۱۰ است

نمک ضد یخ

یادداشت

برای اطلاع از قیمت نمک جاده و ضد یخ با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید

در فصول سرد سال که میزان بارش برف بالا می باشد جهت جلوگیری از بسته شدن جاده و پیاده رو ها استفاده از نمک جاده بسیار الزامی است.

نمک جاده شباهت بسیاری به نمک طعام دارد و تنها تفاوت آن در اندازه و سایز آن است.

ویژگی های نمک ضد یخ

  • قابلیت پایین آوردن نقطه انجماد آب تا حداقل دمای ممکن در فواصل سرد داشته باشد.
  • از نظر فیزیکی و شیمیایی پایداری لازم را دارا باشد.
  • دارای کم ترین اثر سمی باشد.
  • در دمای پایین گرانروی کم وقابل قبولی داشته باشد.

نمک ضد یخ

مجموعه سنگ نمک هالیتو فروشنده عمده نمک ضد یخ

همانطور که در بالا نیز گفته شد نمک ضد یخ محصولی است که به صورت عمده و در تناژهای بالا خریداری و استفاده می‌شود. خریداران عمده جهت خرید خود از طریق سایت بازار سنگ نمک ایران اقدام به خرید عمده نمک ضد یخ می‌کنند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بهترین نوع نمک ضد یخ را با قیمتیی بسیار مناسب و ارسال سریع در اختیار مشتریان می‌گذارد.

نمک ضد یخ

نمک ضد یخ با دانه بندی های متفاوت آماده تحویل است که هر کدام دارای قیمتی متفاوت است. جهت خرید نمک جاده و نمک برف روبی با قیمت بسیار مناسب با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید