فروش نمک فله ای خوراکی و صنعتی

,
فروش نمک فله ای

تولید و فروش نمک فله ای خوراکی و صنعتی، نمک صنعتی فله، نمک خوراکی فله، فروش نمک فله ای ارزانتر از نمک بسته بندی است و به همین جهت بسیاری از خریداران نمک را به صورت فله سفارش می‌دهند.

معرفی نمک فله ای

نمک صنعتی و نمک خوراکی هر گاه به صورت بدون بسته بندی باشد و یا در بسته بندی های بزرگ روانه بازار شود اصطلاحا فله نامیده می‌شود.

نمک صنعتی را می‌توان بدون بسته بندی و به صورت فله بارگیری نمود هر چند سفارش در کیسه های بیگ بگ نیز بعضا فله خوانده می‌شود.

فروش نمک فله ای

اما برای نمک خوراکی، سفارش در کیسه های ۲۵ کیلویی، سفارش فله است و نمی‌توان نمک خوراکی را بدون هیچگونه بسته بندی وارد بازار کرد.

دلیل خرید نمک فله ای

دلیل اصلی خرید نمک به صورت فله، قیمت ارزانتر است چرا که قیمت نمک معمولا بسیار پایین است و دو موردی که همیشه تعیین کننده قیمت نمک است یکی قیمت کیسه و دیگری هزینه حمل است.

فروش نمک فله ای

اگر شما نمک را به صورت فله سفارش دهید طبیعتا با قیمت پایینتری محصول خود را دریافت خواهید نمود.

خریداران نمک فله ای

معمولا دو گروه عمده، خریداران اصلی نمک فله هستند یک دسته کارخانه داران و افرادی که خود کارخانه بسته بندی دارند و دسته دوم فروشندگان عمده هستند.

فروش نمک فله ای

فروشندگان عمده برای پایین آمدن قیمت تمام شده، نمک را در حجم بسیار زیاد و به صورت فله خریداری نموده و به همان صورت به مشتری خود تحویل می‌دهند.

فروش نمک فله ای صنعتی و خوراکی

فروش نمک فله ای صنعتی بیشتر برای نمک جاده مطرح می‌باشد چرا که اولا فله بودن نمک جاده مشکلی ایجاد نمی‌کند و دلیل دوم اینکه حجم سفارش نمک جاده معمولا بیشتر از هزار تن است.

فروش نمک فله ای

یادداشت

ارسال نمک جاده به صورت فله، تقریبا یک دهم قیمت همین نمک در بسته بندی است

صادرات نمک فله ای

صادرات و فروش نمک فله ای قسمت عظیمی از صادرات غیر نفتی کشور را تشکیل داده است که از آن جمله محصولات زیر است

  • سنگ نمک درجه یک تا سه
  • نمک جاده
  • نمک مخلوط
  • نمک شکری
  • نمک آسیابی
  • انواع سنگ نمک رنگی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید