فروش نمک صنعتی به قیمت کارخانه

فروش نمک صنعتی

فروش نمک صنعتی به قیمت کارخانه و ارسال به همان قیمت به سراسر کشور، بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی بابت خرید نمک صنعتی. در شهر خود نمک را به قیمت کارخانه بخرید.

انواع نمک صنعتی

  • نمک شکری
  • نمک شیلاتی
  • نمک صدفی
  • نمک پودری
  • نمک جاده
  • نمک حفاری

فروش نمک صنعتی

فروش اینترنتی نمک صنعتی

در بسیاری از صنایع از نمک صنعتی استفاده می‌گردد که دارای مزیت ها و ویژگیهای مثبتی است و پرکاربردترین کالا در کشور می‌باشد که با صرف کمترین زمان و هزینه می‌توانید از طریق سایت بازار سنگ نمک ایران آن را تهیه فرمایید.

درجه ناخالصی نمک صنعتی از نمک خوراکی و طعام بیشتر است چرا که عملیات تصفیه روی آن صورت نمی‌گیرد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]به هر نمکی که عملیات تصفیه روی آن صورت نگرفته باشد اصطلاحا صنعتی گفته می‌شود[/box]

به همین علت از این نمک برای خوراک انسان استفاده نمی‌شود و در صنایعی مانند چرم سازی و دباغی و تولید مواد شوینده از نمک صنعتی استفاده می‌گردد.

نمک صنعتی بر اساس کیفیت و میزان سفارش، قیمت آن متغیر است برای اطلاع از قیمت روز نمک صنعتی با این شماره تماس بگیرید.

فروش نمک صنعتی

مراکز فروش نمک صنعتی

مراکز متعددی برای تهیه نمک صنعتی در سطح کشور و شهرهای مختلف وجود دارد اما شهر گرمسار مهمترین و بزرگترین تامین کننده نمک صنعتی در ایران است.

تولید روزانه بیش از ۵۰۰ تن نمک صنعتی در این شهر بیانگر قدرت این شهر در تامین و توزیع نمک صنعتی است.

فروش نمک صنعتی

مجموعه سنگ نمک حسینی بزرگترین تامین کننده سنگ نمک و نمک صنعتی در شهر گرمسار است و عمده فعالیت این مجموعه صادرات سنگ نمک و نمک صنعتی است.

تولید و فروش نمک صنعتی

برای تولید نمک صنعتی باید به سنگ نمک دسترسی مستقیم داشته باشید چرا که این امر سبب کاهش هزینه و بالا بردن توان تولید خواهد شد.

از سویی دیگر دسترسی مستقیم به سنگ نمک باعث می‌شود در هر ساعت از شبانه روز امکان تولید نمک صنعتی وجود داشته باشد و کارخانه بتواند بدون محدودیت به کار خود ادامه دهد.

فروش نمک صنعتی

مجموعه ما با دسترسی مستقیم به معدن سنگ نمک، ضمن تولید بی وقفه نمک صنعتی، در زمینه صادرات بدون محدودیت آماده همکاری با تجار ایرانی و غیر ایرانی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید