فروش نمک تصفیه شده بدون ید

,
فروش نمک تصفیه شده بدون ید

فروش نمک تصفیه شده بدون ید در بسته بندی های ۱ کیلو و ۲۰ کیلو در دو نوع تبلور مجدد و شتشو ، جهت خرید و اطلاع از قیمتها با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

 

مصرف نمک تصفیه شده بدون ید

بسیاری از شرکتهای تولید مواد غذایی و صنعتی که در خط تولید خود از نمک تصفیه شده استفاده می‌کنند نیاز به نمک یددار ندارند.

بسیاری از شرکتهای زیتون گیری نیز برای گرفتن تلخی زیتون ، از نمک خوراکی استفاده می‌کنند و آنها هم به نمک یددار نیاز ندارند.

فروش نمک تصفیه شده بدون ید

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]صنایع بسیاری مانند نانوایی ها و رستورانها و مراکز صنعتی هستند که از نمک خوراکی بدون ید استفاده می‌کنند[/box]

مجموعه هالیتو با در نظر گرفتن این مهم، نمک خوراکی بدون ید را در کیسه های ۲۵ کیلویی عرضه می‌کند.

نمک تصفیه شده بدون ید برای دام

تقریبا همه دامپروری ها و گاوداری ها در جیره غذایی دام از نمک و یا سنگ نمک استفاده می‌کنند.

بسیاری از گاوداری ها به جای سنگ نمک از نمک خوراکی بدون ید استفاده می‌کنند.

فروش نمک تصفیه شده بدون ید

اگر شما هم گاوداری دارید و قصد استفاده از نمک خوراکی بدون ید در جیره غذایی دام های خود دارید مجموعه هالیتو با قیمتی بسیار رقابتی این نمک رادر اختیار شما خواهد گذاشت.

فروش نمک تصفیه شده بدون ید برای سختی گیری

یکی از مهمترین استفاده های نمک تبلور مجدد به عنوان سختی گیر است. نمک تبلور مجدد پس از کریستاله شدن و در خروجی نهایی خلوص بالای ۹۹٫۶ درصد را دارد که تقریبا سدیم خالص است.

این نمک به دلیل اینکه هیچگونه کلسیمی ندارد بهترین نوع نمک برای سختی گیری و از بین بردن رسوبات است.

معمولا اکثر شرکتهای تولید کننده دستگاه های رزین ، توصیه می‌کنند که برای عملیات احیای رزین از نمک تبلور مجدد بدون کلسیم استفاده شود.

فروش نمک تصفیه شده بدون ید

اگر برای عملیات احیای رزین و سختی گیری قصد استفاده از نمک تبلور مجدد را دارید، مجموعه سنگ نمک هالیتو در سریعترین زمان نمک تصفیه شده بدون ید با خلوص بسیار بالا را در اختیار شما خواهد گذاشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید