قیمت فروش سنگ نمک صنعتی

,
قیمت فروش سنگ نمک

قیمت فروش سنگ نمک صنعتی، قیمت سنگ نمک دامی، قیمت سنگ نمک سختی گیر، قیمت سنگ نمک تزیینی، فروش انواع سنگ نمک بارگیری مستقیم از معدن.

سنگ نمک صنعتی چیست؟

سنگ نمک صنعتی از جمله سنگ نمک هایی است که از درجه خلوص پایینتری برخوردار است و برای مصرف سنگ نمک خوراکی چندان مناسب نیست اما در رشته های مختلف صنعت اعم از کشاورزی، دامداری، تصفیه آب دستگاه های رزینی، تولید انواع مواد خوراکی و موارد صنعتی بسیار پرکاربرد است.

در ادامه قیمت سنگ نمک های صنعتی در حوزه‌های مختلف به تفکیک بیان شده است.

قیمت فروش سنگ نمک

سنگ نمک های غیر خوراکی طیف وسیعی از مشاغل را در بر می‌گیرد که برخی از آنها به قرار زیر است:

 • سنگ نمک خوراک دام
 • سنگ نمک سختی گیر آب و رزین
 • سنگ نمک مخصوص برش
 • سنگ نمک حوضچه های پرورش ماهی
 • سنگ نمک دکوری

موارد گفته شده برخی از مهمترین استفاده های سنگ نمک صنعتی است و ذکر کردن همه حوزه‌ها بسیار زیاد است.

قیمت سنگ نمک دامی

قیمت فروش سنگ نمک

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]برای اطلاعات بیشتر در خصوص سنگ نمک دامی پیشنهاد می‌شود این صفحه را ببینید[/box]

قیمت سنگ نمک مخصوص برش

قیمت فروش سنگ نمک

قیمت سنگ نمک سختی گیر

قیمت فروش سنگ نمک

کاربرد نمک صنعتی

نمک صنعتی به دلیل دانه بندی مخصوصی که دارد در همه صنایع استفاده می‌شود البته نوع استفاده از نمک صنعتی به اندازه یا مش آن نمک باز می‌گردد.

رقابت در حوزه نمک صنعتی بسیار سنگین و فشرده است و همه تولید کنندگان سعی می‌کنند نمک را دقیقا مطابق با نیاز مشتری تولید کنند امری که هزینه های تولید را بالا می‌برد ولی به هر حال از الزامات تجارت است.

قیمت فروش سنگ نمک

ولی در این بین خریدارانی نیز هستند که نمک دانه بند صنعتی را با قیمت ارزان می‌خرند و چندان کیفیت برای آنها مهم نیست چرا که برای تولید نمک صنعتی با کیفیت، در گام نخست باید از سنگ نمک با درجه خلوص بالا استفاده کرد و از آنجایی که این سنگها قیمت به مراتب بالاتری دارند لذا تولید کننده ترجیح می‌دهد مطابق نیاز خریدار از سنگ نمک ضعیفتر و ارزانتر استفاده کند.

قیمت فروش سنگ نمک

همواره هنگام خرید نوع نیاز خود را دقیقا مشخص کنید و اعلام نمایید که برای چه حوزه ای قصد استفاده دارید چرا که برخی از صنایع نیازمند استفاده از نمک صنعتی با کیفیت هستند به طور مثال برای حوضچه های پرورش ماهی، شما اگر از سنگ نمک یا نمکی استفاده کنید که حاوی آهک باشد نه تنها ماهی های شما رشد نخواهند کرد بلکه تلف خواهند شد و از آنجایی که نمک درجه یک با معمولی تفاوت قیمت چندانی ندارد قبل از همه چیز به فکر محصول خود باشید.

اگر بخواهیم با ذکر مثالی دیگر اهمیت موضوع را منتقل کنیم شرکتهای داروسازی که به صورت تخصصی به ساخت سرم می‌پردازند معمولا از نمک پودری برای این منظور استفاده می‌کنند که اگر در انتخاب نمک پودری دقت لازم را نکنند محصول نهایی که مورد استفاده بیماران خواهد بود کیفیت لازم را نخواهد داشت.

قیمت فروش سنگ نمک

اما علی رغم اینکه نمک صنعتی در تمامی حوزه ها استفاده دارد ولی شاید بیش از ۸۵ درصد از آن در قسمت نمک پاشی جاده هاست و ۱۵ درصد باقیمانده در سایر رشته های صنعت استفاده می‌گردد.

از نمک صنعتی خصوصا نمک شکری و نمک آسیابی برای نمک جاده جهت کاهش نقطه انجماد یخ استفاده می‌شود که این موضوع سبب یخ نزدن جاده و عدم لغزندگی آن خواهد شد.

قیمت فروش سنگ نمک

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]برای صادرات نمک جاده با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی[/box]

فروش سنگ نمک سختی گیر

شما اگر در یک مجتمع مسکونی ساکن هستید یا مدیریت یک مجتمع صنعتی را در اختیار دارید ممکن است متوجه شوید آب مجموعه شما دیگر کیفیت لازم را ندارد و شما در استفاده از این آب دچار مشکل شده‌اید.

معمولا سختی درون آب به اشکال مختلف خود را به شما نشان می‌دهد که بارزترین اشکال آن به صورت های زیر است:

 • اطراف لوله ها و اتصالات سفیدک می‌زند
 • هنگام استحمام متوجه عدم کیفیت آب می‌شوید
 • ظروف آشپزخانه به خوبی تمیز نمی‌شود
 • کتری رسوب می‌بندد
 • رزین مجتمع شما محل تجمع رسوبات شده است
 • محصولات تولیدی در کارخانه دیگر مانند سابق با کیفیت نیستند(خصوصا کارخانه های دارای دیگ بخار)

قیمت فروش سنگ نمک

خب شاید بپرسید اگر این مشکلات ایجاد شد چگونه باید آن را برطرف کنیم؟ اکنون موقعی است که شما باید سدیم خالص را وارد سیستم و تاسیسات خود کنید تا تمامی رسوبات را از بین ببرد و آب مجتمع شما را به حالت قبل تبدیل کند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]مرکز خرید سنگ نمک سختی گیر در تهران و کرج را نیز ببینید[/box]

منبع فراوان سدیم، سنگ نمک است که به راحتی می‌تواند رسوبات را از بین ببرد و نکته مهمتر اینکه هیچگونه آسیبی به تاسیسات وارد نمی‌کند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]از آنجا که عامل ایجاد سختی آب کلسیم و منیزیم است شما بوسیله سدیم می‌توانید این عناصر مضر در آب را از بین ببرید[/box]

قیمت فروش سنگ نمک

در خرید سنگ نمک سختی گیر دو نکته کلیدی وجود دارد:

 1. نوع سنگ نمک انتخابی
 2. نوع دستگاه یا رزینی که رسوب بسته

اگر خود شما در انتخاب سنگ نمک بر اساس نوع دستگاه تخصص دارید که کارتان راحت است در غیر اینصورت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]عدم تطابق سنگ نمک انتخابی با نوع دستگاه می‌تواند عملیات سختی گیری شما را کاملا بی اثر کند[/box]

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]از لحاظ علمی عملکرد سنگ نمک به این گونه است که سدیم حاوی یون منفی است و در برخورد با رزین یون منفی قوی تری را تولید می‌کند و از سویی دیگر کلسیم و منیزیم که تولید یونهای مثبت می‌کنند را از بین می‌برند.[/box]

بر اساس همین تعریف شما باید از سنگ نمک و یا نمکی استفاده کنید که خلوص بالایی داشته باشد و فقط سدیم را به آب تزریق کند چرا که اغلب سنگ نمک های موجود در بازار مقادیر زیادی کلسیم و منیزیم را نیز به همراه خود دارند که سبب می‌شوند عملیات سختی گیری شما بی اثر شود به همین دلیل دقت در انتخاب سنگ نمک و خرید از یک مرکز معتبر می‌تواند بقیه راه را برای شما هموار کند.

قیمت فروش سنگ نمک

ما بارها تاکید کرده‌ایم رزین های مجتمع های مسکونی چند ده میلیون قیمت دارند لذا برای خرید سنگ نمک سختی گیر نهایت دقت را به خرج دهید.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

برای خرید چراغ خواب سنگ نمک با ما تماس بگیرید تمامی سفارشات شهر تهران با اولویت بالا و به سرعت ارسال خواهند شد.

همچنین برای شهر تهران با خرید ۳ عدد سنگ نمک گوی هزینه ارسال آن به عهده مجموعه خواهد بود و شما هیچگونه هزینه‌ای را پرداخت نخواهید کرد.

قیمت فروش سنگ نمک

مرکز فروش سنگ نمک تزینی

مرکز فروش سنگ نمک تزئینی هالیتو بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزیینی در ایران، همواره در رتبه نخست تولید انواع سنگ نمک تزیینی قرار دارد و طیف گسترده‌ای از محصولات را تولید و روانه بازار می‌کند.

در این مجموعه علاوه بر مدل های مختلف و متنوع سنگ نمک دکوری، انواع آجر نمک و سنگ نمک برش خورده و از سویی دیگر مدل های صخره ای و برش نخورده سنگ نمک نیز عرضه می‌شود.

قیمت فروش سنگ نمک

قیمت فروش سنگ نمک تزیینی

اکثر محصولات مجموعه هالیتو به صورت تکی نیز عرضه می‌شود که پرفروشترین آنها را مشاهده می‌کنید.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]برای مشاهده همه محصولات سنگ نمک تزیینی این صفحه را ببینید[/box]

بازار سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو با ایجاد بازار سنگ نمک ایران و با داشتن افراد بسیار خبره در حوزه شناخت و بارگیری سنگ نمک، با سالها حضور در بازار داخلی و خارجی بزرگترین تامین کننده انواع سنگ نمک در ایران و در سطح خاورمیانه است.

بارگیری روزانه بیش از ۴۵۰ تن سنگ نمک، صادرات سنگ نمک به کشورهای آسیای شرقی، آسیای میانه، حوزه قفقاز، شمال آفریقا و همسایگان ایران نشان از توانمندی مجموعه سنگ نمک هالیتو در امر استخراج و صادرات سنگ نمک است.

قیمت فروش سنگ نمک

برای خریداران داخلی جهت ساده تر شدن خرید سنگ نمک، به راحتی می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر سفارش خود را ثبت کنند و به سرعت در محل تحویل بگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید