بزرگترین کارخانه بسته بندی سنگ نمک در گرمسار

کارخانه نمک گرمسار

بزرگترین کارخانه بسته بندی سنگ نمک در گرمسار، تامین ماهانه تا ۳۰۰۰ تن سنگ نمک نارنجی، سنگ نمک قرمز ماهانه تا ۵۰۰۰ تن در کیسه جامبو بگ،نمک تبلور مجدد با خلوص ۹۹٫۲٫

سنگ نمک یکی از انواع کانی های طبیعی است که کاربرد زیادی در صنایع مختلف به ویژه صنایع غذایی دارد و به نام سدیم کلرید شناخته می‌شود.

کارخانه نمک گرمسار یکی از معروف ترین کارخانه های تولیدی نمک در کشور بوده که محصول آن هم از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

امروزه به دلیل بالا رفتن میزان تقاضا بری تهیه و خرید این محصول بر تعداد کارخانه سنگ نمک در گرمسار افزوده شده تا پاسخ گوی نیاز بازار باشند.

کارخانه نمک گرمسار

مشخصات فنی سنگ نمک معدنی

  1. از جمله مشخصات فنی سنگ نمک معدنی درجه یک و خالص شامل موارد زیر می باشد:
  2. از مشخصات اصلی این محصول این است که از نظر شکل ظاهری و رنگ کاملا بی رنگ و بسیار شفاف می باشد اما گاهی اوقات به رنگ آبی خیلی روشن و کمرنگ هم دیده می شوند.
  3. این مدل نمک ها یا کانی های سدیم کلرید کاملا به صورت طبیعی هستند و بیشتر در معادنی که در دل کوه ها وجود دارند استخراج می شوند.
  4. اگر ترکیباتی مانند اورانیوم و کربن در داخل این کانی باشند سبب تیره شدن و سیاه شدن نمک ها می شوند.
  5. این مدل از سنگ نمک ها بیشتر در محیط های تبخیری و گرم و نسبتا خشک قابل دسترسی هستند و پیدا می شوند.
  6. به دلیل وجود و ورود ناخالصی ها این مدل از نمک ها به رنگ های مختلفی تبدیل می شوند که هر کدام مزایا و خواص خاص خودشان را دارا می باشند.
  7. نمک های معدنی و صنعتی نسب به سایر نمک ها مانند نمک خوراکی دارای درجه ی خلوص کمتری هستند و همین ویژگی جزو خصوصیات منحصر به فرد این کانی ها می باشد.
  8. از نظر ساختار اتمی بیشتر الکتریکی است تا به صورت مولکولی و این دلیلی است که سبب می شود تا این نمک خیلی راحت یک حالت بلوری داشته باشد و به صورت مکرر از حالت مایع و جامد تغییر حالت دهد.

کارخانه نمک گرمسار

فروش سنگ نمک اصل کارخانه گرمسار

کارخانه سنگ نمک گرمسار جزو اصلی ترین و بزرگترین کارخانه های تولیدی سنگ نمک در کشور است و کیفیت محصولات آن نسبت به مناطق دیگر بسیار بهتر و بیشتر می باشد.

کارخانه نمک گرمسار

افرای که به فروش سنگ نمک درجه یک می پردازند باید دقت داشته باشند که محصول درجه یک و مرغوب را با یک بسته بندی مناسب و به صورت کاملا بهداشتی به دست مصرف کنندگان برسانند.

برای سفارش خرید مستقیم از کارخانه سنگ نمک گرمسار با ما در تماس باشید و برای سفارشات بیشتر از ۲۰۰ تن اطلاع رسانی از ۴ روز قبل لازم است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید