قیمت انواع نمک تبلور مجدد

,
نمک تبلور مجدد

قیمت انواع نمک تبلور مجدد یددار و بدون ید با میزان پاشش ۴۰ و ۶۰ ppm، بسته بندی ۲۵ کیلویی مخصوص صادرات،امکان تحویل ماهانه تا ۳۵۰ تن طبق سفارش.

نمک یک ماده معدنی مورد نیاز بدن است که از سدیم و کلر ساخته شده است و از املاح مهم به شمار می رود که شکل های بسیار گوناگونی دارد و هر نوع آن خواص ویژه خود را دارد. نمک تبلور مجدد در واقع نمک تصفیه شده ای است که تصفیه آن به بهترین شکل انجام شده است و در بسته بندی های ۲۵ کیلویی توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو عرضه می شود.

نمک تبلور مجدد

انواع نمک به چند دسته تقسیم می شوند؟

نمک در دو نوع دریایی و معدنی یا سنگ نمک موجود است و هر دو نوع آن هم شکل های مختلفی دارد. انواع سنگ نمک بر اثر فرآیند های مختلفی در معدن ایجاد می شود و شکل های مختلفی دارد، مانند سنگ نمک گرمسار. نمک دریا نیز از تبخیر آب دریا و اقیانوس ایجاد می‌شود هر دو نوع نمک در انواع تصفیه شده و تصفیه نشده وجود دارد.

نمک دریا تصفیه نشده است و ناخالصی های زیادی مانند: کادمیوم، سولفات کلسیم، جیوه، آرسنیک و غیره دارد. نمک تصفیه شده خود دو نوع است، تصفیه شده خالص و ید دار که نمک تصفیه شده ید دار همان نمک سفره است و علاوه بر طعم دادن به غذا، خواص زیادی دارد، چون ید برای بدن مفید است و نمک از قدیم به عنوان یه ماده ضدعفونی کننده استفاده شده و خواص دارویی دارد. در کارخانه هایی که نمک ناخالص را تصفیه و خالص می کنند به نمک موادی اضافه می کنند که رطوبت آن را بگیرد تا ذرات نمک به هم نچسبند و کلوخ مانند نشوند نوعی دیگر از نمک به نام نمک صنعتی وجود دارد که درصد خلوص آن کم است و ید ندارد.

نمک تبلور مجدد

عرضه انواع نمک تبلور مجدد

نمک به شکل های مختلفی تصفیه می شوددر روش تبلور مجدد، این ماده به شکل کامل تصفیه شده و در بسته بندی های آن ناخالصی وجود ندارد و فقط بلورهای سفید و مکعبی نمک است که مصرف خوراکی دارد و دانه های نمک بلور های کاملا منظم مکعبی شکل است که هیچ نوع چسبندگی ندارد و دانه ها شکل خود را به خوبی حفظ می کنند. بنابراین انواع نمک دوبار متبلور در بسته بندی های مختلف برای مصرف خوراکی مناسب است و نمک طعام نام دارد.

عرضه انواع نمک تبلور مجدد با تاریخ تولید و انقضا در بسته بندی های بهداشتی و لمینت مخصوص بازار داخل و بازار صادراتی توسط این مجموعه قابل عرضه است.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو امکان تامین نمک تبلور مجدد ویژه بازار عراق را در حجم گسترده دارد.

مهمترین دغدغه تجار ایرانی عرضه نمک خوراکی به بازار عراق است که با سخت گیری های ۲ سال اخیر، صادرات نمک به عراق بسیار مشکل شده است و باید حتما نمکی را انتخاب کنید که امکان عرضه به بازار عراق را داشته باشد.

نمک تبلور مجدد

قیمت نمک تبلور مجدد

برای اطلاع شما خریداران گرامی قیمت انواع نمک تبلور مجدد درج گردیده است لازم به ذکر است برای اطلاع از قیمت روز انواع نمک خوراکی می توانید مستقیما با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

نوع نمک خوراکی قیمت هر تن (تومان)
تبلور مجدد بدون ید ۷۰۰۰۰۰
تبلور مجدد یددار با ید ۴۰ ۷۸۰۰۰۰
تبلور مجدد یددار با ید ۶۰ ۸۰۰۰۰۰
ببینید

مطالب بیشتری را درباره نمک خوراکی اینجا ببینید

حداقل فروش جهت موارد صادراتی ۲۵ تن و جهت فروش در بازار داخل ۱۰ تن می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید