خرید سنگ نمک دام صادراتی

سنگ نمک دام صادراتی

سنگ نمک دام صادراتی در بسته بندی ۵ تایی، بسیار تمیز و مرتب تولید شده از سنگ نمک سفید درجه یک آماده تحویل جهت صادرات می‌باشد.

جهت اطلاع از قیمت سنگ نمک دام صادراتی با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

تفاوت سنگ نمک دام صادراتی

سنگ نمک دام برای صادرات با سنگ نمک دام مصرفی در داخل کشور از لحاظ نوع سنگ تفاوتی ندارد اما تفاوت اصلی آن در یکدست بودن و داشتن بسته بندی است.

در اکثر کشورهای دنیا سنگ نمک جهت مصرف دام، به صورت قالبی و برش خورده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

سنگ نمک دام صادراتی

همین موضوع سبب شده صادرات سنگ نمک دام به صورت قالبی بسیار تقاضا داشته باشد.

بازار فروش نمک

سنگ نمک دام صادراتی علاوه بر اینکه در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرید، در کشورهای اطراف ایران نیز بسیار پر استفاده است.

به طور مثال کشورهای آذربایجان ، ارمنستان، عراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس، از مصرف کنندگان بسیار عمده سنگ نمک دام به صورت قالبی و برش خورده هستند.

سنگ نمک دام صادراتی

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]کشورهای همسایه ایران از مصرف کنندگان عمده سنگ نمک دام به صورت قالبی هستند[/box]

خرید سنگ نمک دام صادراتی

اگر قصد خرید و صادرات سنگ نمک دامی به صورت قالبی و برش خورده را دارید، مجموعه سنگ نمک هالیتو سفارشات شما را بدون محدودیت و در هر تعداد که باشد با مناسبترین قیمت آماده و ارسال می‌کند.

سنگ نمکهای قالبی از بهترین نوع سنگ نمک سفید تولید می‌شوند که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

سنگ نمک دام صادراتی

نمک قالبی دام

مجموعه سنگ نمک هالیتو نوعی از نمک را که دارای خلوص بالای ۹۹ درصد است به شکل قالبی تبدیل می‌کند که کاملا مناسب صادرات یه عنوان نمک خوراک دام است.

این نوع از نمک جهت خوراک دام اکثرا در کشورهای عربی و اروپایی مورد استفاده قرار می‌گیرد چرا که به دلیل قیمت تمام شده بالاتر به نسبت سنگ نمک معمولی، جهت بازار داخل به صرفه نیست.

نمک قالبی دام را حداکثر روزانه یک تن می‌توان تولید کرد لذا اگر قصد سفارش بیش از ۲۰ تن را دارید حتما برنامه زمانی تولید را در نظر بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید