صادرات نمک به گرجستان تحویل در مقصد

صادرات نمک

صادرات نمک به گرجستان کاملا منطبق با استاندارد کشور مقصد، بارگیری مستقیم از شهر گرمسار و تخلیه و تحویل در هر کدام از شهرهای گرجستان به سفارش شما.

 

کشورهای وارد کننده نمک

تقریبا تمامی کشورهای همسایه با ایران از کشورمان نمک وارد می‌کنند و در یک کلام کشورهای وارد کننده نمک هستند که دلیل آن هم به دو مورد اساسی ختم می‌شود

  1. هیچکدام از این کشورها دارای منابع نمکی نیستند
  2. نمک ایران دارای کیفیت بالا و قیمت بسیار پایینی است

صادرات نمک

همین دو مورد سبب شده بازار صادرات نمک از ایران علی الخصوص طی ۳ سال گذشته رشد بی سابقه ای را داشته باشد.

دلایل صادرات نمک

کلا در مقوله صادرات بدون در نظر گرفتن محصولی خاص، منافع زیادی برای کشور وجود دارد که اصلی ترین دلیل آن تراکنش های مالی است و عامل مهم دیگر چرخیدن چرخ صنعت و اقتصاد است که این امر با تجارت بین الملل محقق می‌شود.

صادرات نمک

علت دیگری که صادرات نمک را به یک فرصت اجباری تبدیل کرده است حجم بسیار زیاد تولید نمک در کشورمان است که همیشه مقداری بیش از نیاز بازار داخل را پوشش می‌دهد.

طبیعتا حجم تولید اضافه شده نمی‌تواند رها شود و بهترین کار که درآمد زایی فوق العاده ای را برای تولید کننده و کشور به همراه داشته باشد صادرات است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]در یکسال گذشته کشورهای وارد کننده نمک بر آنالیز نمک وارداتی تاکید بیشتری می‌کنند
در انتخاب تامین کننده نمک خود بسیار دقت کنید[/box]

کیفیت نمک صادراتی ایران

کشور ایران یکی از بهترین کشورهای تولید کننده نمک می‌باشد و همانطور که می‌دانید نمک به دو طریق یا از طریق دریا و یا از طریق معادن به دست می‌آید.

نمکی که از معادن به دست می‌آید دارای کیفیت بیشتری است که اتفاقا کشور ایران به دلیل دارا بودن معادن نمک کاملا استثنایی، نمک خوبی را تولید می‌کند.

صادرات نمک

از این رو امکان صادرات این نوع نمک به کشور های دیگر از جمله کشور گرجستان امکان پذیر شده است.

مشخصات نمک صادراتی به گرجستان

برای صادرات نمک به گرجستان عامل کلیدی که موقیت شما را تضمین می‌کند دانستن نوع نمک مورد نیاز بازار مقصد می‌باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو به صورت تخصصی نمک خوراکی را به کشورهای روسیه و حوزه قفقاز صادر می‌کند.

میزان اضافه شدن ید به نمک و استفاده از نمکی با درصد خلوص معین شده از سوی وزارت بهداشت گرجستان، دو مورد اساسی در این زمینه هستند.

صادرات نمک

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

توان تامین ماهانه بیش از ۸۵۰ تن نمک خوراکی و ارسال به روسیه آن هم نمک تبلور مجدد با خلوص بالای ۹۹٫۴ درصد خود گواه توانمندی مجموعه هالیتو در امر صادرات نمک خوراکی است.

صادرات سنگ نمک دامی به گرجستان

علاوه بر مبحث نمک خوراکی که مصرف زیادی را در کشور گرجستان دارد در این کشور به دلیل اینکه تقریبا نیمی از مردم روستا نشین هستند و دامداری یکی از مشاغل مهم این کشور محسوب می‌شود نتیجتا تهیه خوراک دام یک ضرورت است.

سنگ نمک دام به عنوان رکن اصلی خوراک دام، همواره جهت استفادده در آخور دام مورد توجه است.

صادرات نمک

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]پیشنهاد می‌شود برای آشنایی بیشتر با سنگ نمک دامی این صفحه را نیز ببینید[/box]

قیمت پایین و کیفیت بالای سنگ نمک در ایران، سبب شده صادرات سنگ نمک دامی به کشور گرجستان بسیار مورد استقبال تاجران این کشور باشد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]علی رغم اینکه فاصله گرجستان تا روسیه بسیار کمتر از ایران است اما کیفیت پایین سنگ نمک روسیه و قیمت بالا سبب شده تجار گرجی خریدار سنگ نمک ایران باشند[/box]

سفارش صادرات نمک به گرجستان

اگر شما تاجر گرامی قصد صادرات نمک به گرجستان را دارید همکاری با مجموعه سنگ نمک حسینی (سنگ نمک هالیتو) انتخاب بسیار مناسبی برای شماست.

مجموعه ما علاوه بر تامین بار مناسب با نیاز کشور مقصد با ارتباط مستمر و گسترده با باربری های بین المللی، سبب می‌شود ماشین های ترانزیت با قیمتی بسیار کمتر بار شما را در مقصد به خریدار تحویل دهند.

صادرات نمک

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]سفارش شما بدون دغدغه از گرمسار بارگیری شده و در مقصد به خریدار تحویل می‌شود[/box]

برای آگاهی و اطلاع در خصوص نحوه خرید و ارسال بار با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید