صادرات نمک صنعتی گرمسار

صادرات نمک صنعتی

صادرات نمک صنعتی گرمسار، صادرات نمک دانه بندی در سایزهای اندازه شکر تا اندازه نخود بسته به نوع سفارش مشتری، کیسه های لمینت از وزن ۲۵ کیلو تا بیگ بگ یک تنی.

معرفی و شناخت نمک صنعتی

نمکی که درجه خالصی آن کمتر از نمک خوراکی باشد را نمک صنعتی می‌گویند و به دلیل یددار نبودن و همچنین عدم طی کردن مراحل تصفیه، این نوع نمک ها را نمک صنعتی می‌نامند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نمک صنعتی هیچگاه مجوز بهداشتی برای مصرف به عنوان خوراک انسان را ندارد[/box]

صادرات نمک صنعتی

کشورمان ایران علاوه بر اینکه دارای معادن نمک بسیار زیادی است امر تولید نمک صنعتی نیز در مقیاس گسترده در آن انجام می‌شود که در این زمینه شهر گرمسار یکه تاز تولید نمک صنعتی در ایران است.

کاربرد نمک صنعتی

  • برای دامپروری
  • سخت گیری آب
  • رنگرزی و تولید پارچه
  • احیای رزین
  • دیگ بخار و بویلر
  •  تولید دان و نهاده های طیور
  • استفاده در کارخانه یخسازی
  • تولید روغن
  • صنعت تولید زیتون
  • صنایع کنسروسازی و تولید غذاهای آماده

صادرات نمک صنعتی

موارد ذکر شده تنها گوشه‌ای ازکاربردهای بیشمار نمک صنعتی است که البته در هر کشور بسته به میزان گسترده بودن صنعت آن کشور از نمک صنعتی نیز استفاده‌های مختلفی می‌شود.

به طور مثال کشورهای حوزه خلیج فارس اکثرا به شدت با مشکل سختی آب روبرو هستند لذا از نمک شیلاتی برای سختی گیری و تصفیه آب استفاده می‌کنند.

بسته بندی نمک صنعتی

یکی از مزایای خرید نمک صنعتی گرمسار به بسته بندی بسیار مناسب این نمک بر می‌گردد.

شما اگر بهترین نمک صنعتی را تولید کنید ولی نتوانید آن را در بسته بندی مناسبی عرضه کنید تقریبا کار بیهوده‌ای را انجام داده‌اید.

صادرات نمک صنعتی

نوع بسته بندی برای صادرات جلوه بیشتری پیدا می‌کند و یک اصل مهم در حوزه صادرات نمک صنعتی، توجه به بسته بندی محکم و با دوام نمک صنعتی است.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]برای اطلاعات بیشتر درباره نمک صنعتی این صفحه را نیز ببینید[/box]

مجموعه سنگ نمک حسینی انواع مختلف نمک صنعتی را در کیسه های لمینت و اوزان ۲۵ کیلو تا بیگ بگ (جامبو بگ یک تنی ) بسته بندی می‌کند.

صادرات نمک صنعتی گرمسار

بهترین و برترین نمک صنعتی در کشور نمک صنعتی گرمسار می‌باشد که به صورت هدفمند و با راهکارهای جدید تولید، ضمن حفظ کیفیت با قیمتی رقابتی در بازار داخل و صادراتی عرضه می‌گردد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]تامین مناسب و مداوم نمک صنعتی عاملی بسیار مهم در ادامه همکاری شما با خریداران بین المللی است
مجموعه سنگ نمک حسینی با سابقه ای طولانی در صادرات انواع نمک صعتی راهنمای بسیار مناسبی برای فعالیتهای صادراتی شماست[/box]

صادرات نمک صنعتی

وجود دستگاه های بسیار پیشرفته بسته بندی در گرمسار سبب شده سایزبندی و دانه بندی نمک صنعتی در این شهر استاندارد جهانی را به راحتی پاس کند.

قیمت بسیار ارزان در کنار کیفیت بسیار بالا دو عامل موفقیت صادرات نمک صنعتی گرمسار در دهه گذشته بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید