تولید کننده نمک صورتی گرمسار دانه درشت دانه ریز

,
نمک صورتی گرمسار

تولید کننده نمک صورتی گرمسار دانه درشت دانه ریز و پودری، تحویل در کیسه های ۲۵ کیلویی، بزرگترین کارخانه تولید نمک صورتی و نمک نارنجی دانه بندی شده در  گرمسار، سمنان، ایران، سایزهای مختلف در قیمت هیچگونه تاثیری ندارد و قیمتها یکسان است.

در جهان، تعداد کمی معادن نمک رنگی وجود دارد که نمک صورتی گرمسار یکی از آنهاست . در حال حاضر بزرگترین صادر کننده نمک صورتی در جهان کشور پاکستان می باشد. اما در سال های اخیر، نمک صورتی گرمسار با ورود به بازارهای بین المللی توانسته است به رقابت با نمک صورتی هیمالیا بپردازد.

نمک صورتی به دلیل زیبایی، خواص درمانی و بخصوص کمیابی محصولی ارزشمند تلقی می شود. نمک صورتی گرمسار در کشورهای عربی همسایه ،هند، ترکیه و برخی کشورهای اروپایی طرفدار دارد. این کشورها از نمک صورتی گرمسار در تزئین مکان های توریستی مانند هتل های نمکی و حمام های نمکی استفاده می کنند.

یادداشت

در سال های اخیر، نمک صورتی گرمسار با ورود به بازارهای بین المللی توانسته است به رقابت با نمک صورتی هیمالیا بپردازد.

نمک صورتی گرمسار

تفاوت نمک صورتی گرمسار و هیمالیا

نمک صورتی هیمالیا از رشته کوه های هیمالیا در منطقه ی پنجاب پاکستان استخراج می شود و به همین دلیل به همه ی نمک های صورتی، قرمز و نارنجی موجود در جهان نمک هیمالیا گفته می شود. این در حالی است که از معادن نمک گرمسار، نمک صورتی نیز استخراج می شود. به گفته ی محققان نمک صورتی هیمالیا که در پاکستان تولید می شود دارای ۸۴ نوع ماده ی معدنی است. اما نمک صورتی گرمسار کمتر از این مقدار مواد معدنی دارد. از طرفی نمک صورتی هیمالیا به دلیل شهرت بین المللی گران تر از نمک صورتی گرمسار است. با این حال نمک صورتی گرمسار در چند سال اخیر توانسته با نمک هیمالیا رقابت داشته باشد.

نمک صورتی گرمسار

خواص نمک صورتی گرمسار

نمک صورتی گرمسار از باکیفیت ترین و با خاصیت ترین نمک های صورتی یافت شده در جهان است . نمک صورتی گرمسار حاوی ماده ی معدنی آهن است و رنگ صورتی این نمک از وجود آهن در آن ناشی می شود. نمک صورتی گرمسار علاوه بر آهن حاوی کلسیم، پتاسیم، منیزیم و… است. این نمک به دلیل وجود مواد معدنی از ابتلا به کم خونی، مشکلات گوارشی، افسردگی، ریزش مو و… جلوگیری می کند. نمک صورتی گرمسار حاوی ۹۸ درصد سدیم کلرید است و طبع گرم و خشکی دارد کالری این نمک صفر است.

یادداشت

از نمک صورتی گرمسار به دلیل زیبایی چشمگیر در تزئین خانه ها نیز استفاده می شود.

نمک صورتی گرمسار

تولید کننده نمک صورتی

در حال حاضر شهر گرمسار بزرگترین تولید کننده نمک صورتی در ایران است.  نمک صورتی گرمسار به دلیل اندک بودن تبلیغات و ناآشنایی مردم در داخل کشور بیشتر در بازارهای خارج از ایران طرفدار دارد. نمک گرمسار به دلیل کیفیت مناسب و ارزان تر بودن نسبت به نمک صورتی هیمالیا مورد توجه کشورهای خارجی است و به همین دلیل در سال های اخیر نمک گرمسار ارزآوری خوبی برای ایران داشته است.

در آخر باید گفت که نمک صورتی گرمسار یک موهبت خدادادی برای کشور ما محسوب می شود. این نمک به دلیل دارا بودن مواد معدنی از یک سو و زیبایی خاص و چشمگیر از سویی دیگر می تواند در تغذیه و تزئین محل زندگی مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت نمک صورتی گرمسار

یکی از مهمترین مواردی که همواره خریداران دوست دارند درباره آن اطلاعات بیشتری داشته باشند قیمت محصول مورد نظر است اما در خصوص نمک صورتی باید گفت که نمک صورتی محصولی نیست که بتوان یک قیمت مشخصی برای آن بیان کرد چرا که مواردی از قبیل:

  • سایز مورد نظر مشتری
  • میزان تمیزی محصول
  • مقدار سفارش

تعیین کننده نحوه قیمت گذاری است اما قیمت خرده فروشی این محصول را می توانید از طریق جدول ذیل بیابید.

قیمت خرده فروشی نمک صورتی
نام محصول پایین ترین قیمت بالاترین قیمت
نمک صورتی ایرانی ۴۰۰۰۰ ۹۵۰۰۰
نمک صورتی هیمالیا ۱۱۰۰۰۰ ۳۶۰۰۰۰
قیمت عمده نمک صورتی
نام محصول پایین ترین قیمت بالاترین قیمت توضیحات
نمک صورتی سمنان گرمسار ۵۸۰۰ ۹۵۰۰ قیمت نمک صورتی بر اساس سایز و میزان سفارش بسیار متفاوت است
ببینید

اگر خریدار عمده هستید برای دریافت لیست قیمت عمده و به روز نمک صورتی این صفحه را ببینید.

همواره می توانید برای ثبت سفارش در هر تناژی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید