صادرات ویژه سنگ نمک به عراق

صادرات نمک به عراق

صادرات ویژه سنگ نمک به عراق، سنگ نمک قرمز و نارنجی، سنگ نمک سفید اعلاء با خلوص ۹۹٫۵ درصد امکان تحویل در کیسه جامبو بگ و کیسه ۵۰ کیلویی.

سنگ نمک یکی از متداول ترین کانی های مورد استفاده توسط انسان است که هم در صنایع غذایی و هم صنایع فنی کاربرد های فراوانی دارد.

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره انواع آن و همچنین صادرات نمک به عراق، اطلاعات بیشتر و مفید تری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

صادرات نمک به عراق

معرفی انواع سنگ نمک

سنگ نمک از تبلور و سخت شدن یون های شدیم و کلر به دست می آید و مزه بسیاری شوری دارد.

بسیاری از مردم تصور می کنند که تنها یک نوع سنگ نمک وجود دارد، در حالی سنگ نمک دارای تنوع زیادی از لحاظ رنگ است .

در ادامه به معرفی سنگ نمک خواهیم پرداخت؛

  • سنگ نمک سفید: این نوع سنگ نمک در واقع متداول ترین نمک مورد استفاده به خصوص در صنایع غذایی است که دارای رنگی سفید متمایل به کدر است و می توان آن را هم به صورت پودر شده و هم به صورت بلور استفاده کرد.
  • سنگ نمک سیاه: این نوع سنگ نمک فرمولی مشابه سایر نمک ها دارد، با این تفاوت که وجود یا افزودن کربن به آن سبب تغییر رنگ آن و تبدیل شدن به نوع سیاه نمک شده است.
  • سنگ نمک نارنجی: این نوع نمک به دلیل وجود مقادیر بالایی از سدیم و آهن به رنگ نارنجی در آمده است‌ و از آن می توان در صنایع مربوط به ساخت دستگاه های تعادل یونی استفاده کرد.
  • سنگ نمک قرمز: وجود عنصر لیتیم در آن، سبب ایجاد رنگ قرمز در این نوع نمک شده و با توجه به این که این نوع بلور دارای درخشندگی خاصی است، از آن به منظور تراش دادن و ساخت وسایل تزئینی استفاده می گردد.
  • سنگ نمک آبی: دلیل رنگ آبی این نوع نمک، عنصر پتاسیم است که برای آرامش اعصاب بسیار مفید است

صادرات نمک به عراق

فروش عمده سنگ نمک به عراق

سنگ نمک به دلیل تنوع بالایی که دارد و خصوصا به دلیل رنگ های منحصر به فرد و زیبا، بسیار مورد توجه واقع شده است و این روز ها علاوه بر استفاده در مواد غذایی کاربرد های گوناگون دیگری نیز پیدا کرده است.

صادرات نمک به عراق

مجموعه سنگ نمک هالیتو یکی از برترین مراکز تولید و عرضه این محصول در کشور است که اقدام به صادرات و فروش عمده و ویژه آن به کشور های غربی نظیر عراق کرده است و با توجه به کیفیت بالای محصولات، میزان سفارش آن افزایش یافته است.

متقاضیان محترم می توانند جهت خرید عمده انواع سنگ نمک با مدیر فروش مجموعه تماس حاصل نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید