مشاوره ساخت اتاق نمک درمانی غار نمک درمانی

, ,
اتاق نمک درمانی

مشاوره ساخت اتاق نمک درمانی غار نمک درمانی، تخصصی ترین مجموعه ساخت اتاق نمک درمانی، ساخت غار نمک درمانی در سراسر کشور. ساخت اتاق نمک درمانی کاملا شبیه به غار نمک.

معرفی اتاق نمک درمانی

اتاق نمک درمانی همان فضایی است که پوشیده از نمک است که بودن آن در هر مکانی برای انسان ها بسیار مفید بوده و تاثیرات درمانی زیادی بر روی بدن دارد.

ساخت اتاق نمک درمانی اکثرا در اسپاها، سالن های ماساژ و استخرها رایج است هر چند که جدیدا هتل ها و هتل بیمارستانها به ساخت اتاق های نمک درمانی روی آورده‌اند.

اتاق نمک درمانی

مجموعه نمک درمانی، علاوه بر مباحث درمانی فوق العاده زیاد، از منظر تجاری نیز بسیار جلب توجه کرده به طوری که مشتریان کلینیک نمک درمانی از یک کلینیک درمانی معمولی چندین برابر بیشتر است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]اتاق نمک درمانی اگر به شکل غار نمک ساخته شود مانند یک غار طبیعی افراد زیادی را به خود جذب می‌کند[/box]

به همین علت مکان های تفریحی یا رستوران های معتبر، از ساخت غار نمک استقبال زیادی می‌کنند تا بتوانند منبع درآمد خود را از این طریق افزایش دهند.

روش ساخت اتاق نمک درمانی

کلینیک نمک درمانی و اتاق های نمک درمانی را به دو شیوه می‌توان ساخت:

 • اتاق نمک با آجر نمک
 • اتاق نمک به شکل غار نمک

اتاق نمک درمانی

اینکه کدام روش بهتر است باید دو مورد را بررسی کرد:

 1. هزینه تمام شده هر کدام
 2. بازخورد نهایی و جذب مشتری

اتاق نمک درمانی

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

از لحاظ هزینه تمام شده هر دو روش استفاده از آجر نمک و یا غار نمک، تفاوت چندانی ندارند و تقریبا هزینه یکسانی دارند اما در قسمت دوم در خصوص جذب مشتری، به تجربه ثابت شده که مشتریان غار نمک بسیار بسیار بیشتر از اتاق نمک آجر نمکی هستند!

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]تجربه فراوان مجموعه سنگ نمک هالیتو پس از اجرای پروژه های متعدد غار نمک ما را به این نتیجه رسانده که اتاق غار نمکی بسیار موفقتر و بازگشت سرمایه بهتر و سریعتری دارد [/box]

خواص درمانی غار و اتاق نمک درمانی

 • امکان بهبودی مشکلات ریوی و تنفسی
 • درمان سرماخوردگی و آنفولانزای شدید
 • از بین بردن افسردگی و فشارهای عصبی زیاد
 • تقویت کننده تمامی سیستم ایمنی بدن
 • درمان ناراحتی روماتیسم و کمردرد
 • بهبود یافتن افراد مبتلا به آسم و تنگی نفس
 • درمان آلرژی و برونشیت

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]ساخت غار نمک درمانی درمنزل را نیز ببینید[/box]

ساخت اتاق نمک درمانی

شرکت های متعددی هستند که در زمینه ساخت اتاق های نمک درمانی فعالیت دارند اما به جرئت تیم تخصصی مجموعه هالیتو به شکلی کاملا زیبا و بدون رقیب اتاق غار نمک را از صفر تا صد اجرا می‌کند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]نمونه پروژه غار نمک [/box]

پیش از هرگونه اقدام می‌توانید تصاویر و فیلم های پروژه های قبلی ما را ببینید و یا از نزدیک پروژه های اجرا شده را ملاحظه فرمایید و متوجه خواهید شد که هیچ شرکتی در ایران به این سبک اتاق نمک را به اجرا در نمی‌آورد.

اتاق نمک درمانی

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ساخت غار نمک درمانی، در تمامی ساعات شبانه روز می‌توانید با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید و مستقیما با مدیر فروش مجموعه سنگ نمک هالیتو در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید