صادرات سنگ نمک قرمز گرمسار به هند

سنگ نمک قرمز

صادرات سنگ نمک قرمز گرمسار به هند و چین، نمک قرمز ایران، فروش سنگ نمک گرمسار، سنگ نمک قهوه ای، امکان تحویل سفارشات در کشور مقصد، استخراج، بسته بندی و صادرات سنگ نمک قرمز با ظرفیت ماهانه ۱۲۰۰ تن.

خواص سنگ نمک صورتی

سنگ نمک های رنگی مثل سنگ نمک قرمز یا سنگ نمک صورتی علاوه بر جذابیت و زیبایی هایی که دارند شامل خواص بی نظیری برای انسان هم هستند. برخی از خواص سنگ نمک صورتی را با هم بررسی می کنیم:

  • این سنگ نمک خاصیت کم‌نظیری در تنظیم قند خون و تعادل هورمونی بدن دارد. تعادل هورمونی در بدن حساسیت به انسولین را بهبود می بخشد و از بیماری‌های مرتبط با قندخون جلوگیری به عمل می آورد.
  • استفاده از سنگ نمک صورتی کمک می کند مشکلات تنفسی شما تا حد زیادی رفع شوند. در واقع این نمک برای درمان بیماری‌های تنفسی و کمک به تمیز سازی ریه ها و سینوس ها از باکتری ها موثر است.
  • یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر این نمک تاثیر آن در هضم غذا است. این نمک به فعال شدن غدد بزاقی به شما کمک می کند. ضمناً از این نمک می‌توانید برای کاهش فشارخون خودتان هم کمک بگیرید.

 سنگ نمک قرمز

 صادرات نمک به عراق

کشور ما در روابط تجاری گسترده‌ای با همسایه غربی خودش عراق دارد. این موضوع سبب شده تا ایران صادرات نمک به عراق هم داشته باشد هر چند حجم این صادرات چندان جالب توجه نیست و با توجه به روابط خوبی که بین ایران و عراق وجود دارد که انتظار می رود، میزان صادرات نمک از ایران به عراق گسترده تر شود. شما هم می‌توانید با فعالیت در بازار صادرات نمک ایران به ویژه نمک قرمز ایران به عراق، درآمد جالب توجهی برای خودتان ایجاد کنید. بازار عراق به عنوان یکی از سودآورترین بازارهای تجاری منطقه شناخته می‌شود.

سنگ نمک قرمز

صادرات سنگ نمک قرمز به هند

با توجه به این که سنگ نمک قرمز در مقایسه با سنگ نمک معمولی حجم بسیار کمتری دارد به عنوان یک نوع سنگ نمک نادر در جهان شناخته می شود. این سنگ نمک عمدتاً در معادن ایران و پاکستان استخراج می گردد و به همین دلیل به عنوان یکی از کالاهای صادراتی مهم کشور ما شناخته می شود. کشورهای زیادی در جهان هستند که علاقه دارند این نمک ها را از ما خریداری کنند. البته علاقه آنها به خرید سنگ نمک قرمز صرفاً به دلیل زیبایی و جذابیت آن نیست بلکه دلیل اصلی آن خواص و ویژگی های کم نظیری است که در این نمک وجود دارد. یکی از مهمترین کشورهای وارد کننده سنگ نمک قرمز از ایران کشور هند است.

سنگ نمک قرمز

مردم این کشور علاقه زیادی به سنگ نمک قرمز دارند و یکی از بازارهای مهم صادرات این مدل از سنگ نمک برای کشور ما محسوب می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید