تهیه نمک صنعتی گرمسار در کیسه ۳۵ کیلویی

تهیه نمک صنعتی

تهیه نمک صنعتی گرمسار در کیسه ۳۵ کیلویی، مناسب صادرات به کشورهای هند، ترکیه، امارات و عراق، امکان تحویل روزانه ۲۰۰ تن نمک صنعتی طبق قرارداد امکان پذیر است.

معادن سنگ نمک گرمسار

معادن سنگ نمک ایران در نقاط مختلف کشورمان وجود دارد که هر کدام دارای درجه کیفی‌های متفاوتی هستند.

شهرهای مختلفی مانند گرمسار، سمنان، جهرم، نیشابور و جاشک دارای معدن سنگ نمک هستند اما همه این معادن، مناسب استخراج و بهره برداری سنگ نمک نیستند.

تهیه نمک صنعتی

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

به طور مثال یکی از سنگ نمک های بسیار نایاب در دنیا سنگ نمک آبی است که کیفیت جهانی و قیمت بالای آن به شرط یافت شدن در شهر گرمسار است.

اما همین سنگ نمک آبی در برخی از مناطق دیگر مانند کازرون و نیشابور نیز یافت می‌شود اما تفاوت این دو آن قدر زیاد است که قابل مقایسه نیست.

[highlight color=”yellow”]برای درک بهتر این موضوع تصویر پایین را ببینید.[/highlight]

تهیه نمک صنعتی

درباره بقیه انواع سنگ نمک جهت مصارف مختلف، به همین گونه است و به طور کل سنگ نمک گرمسار دارای کیفیتی بینظیر است و به راحتی پاسخگوی نیاز مصرف داخل کشور و صادرات است.

نمک صنعتی گرمسار

به طبع کیفیت بسیار بالای سنگ نمک گرمسار، نمک صنعتی به دست آمده در این شهر نیز از لحاظ کیفیت و کمیت بسیار بهتر و بیشتر از سایر نمک های صنعتی در نقاط مختلف کشور است.

تهیه نمک صنعتی

تفاوت نمک صنعتی گرمسار با نمک صنعتی که در سایر نقاط استحصال می‌شود آنقدر زیاد است که نمک صنعتی گرمسار خود یک برند در عرصه تولید و صادرات نمک صنعتی به حساب می‌آید.

نمک صنعتی بسته بندی ۳۵ کیلویی

برای بسته بندی و صادرات نمک صنعتی همیشه مشتریان و خریداران، از بیگ بگ و جامبو بگ استفاده نمی‌کنند و در بسیاری از موارد از کیسه‌های کوچک استفاده می‌شود.

برای بارگیری و صادرات، کیسه های کوچک در اوزان ۱۰ و ۲۰ کیلو چندان مرسوم نیست و وزن ۵۰ کیلو نیز سنگین است و حمل آن قدری مشکل است.

تهیه نمک صنعتی

بهترین بسته بندی نمک صنعتی وزن ۳۵ کیلو است که علاوه بر حمل و نقل راحت تر، قیمت مناسب تری به نسبت بقیه بسته بندی های کوچک دارد.

تهیه نمک صنعتی

اگر قصد تهیه نمک صنعتی را دارید با مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده نمک صنعتی گرمسار تماس بگیرید.

تمامی نمک های صنعتی، مطابق با نمونه ارسالی به خریدار تحویل می‌شود و صادرات مکرر و ممتد به کشورهای هند، ترکیه، روسیه، اوکراین و عراق بیانگر تلاش بی وقفه کارکنان مجموعه سنگ نمک هالیتو (سنگ نمک حسینی) است.

تهیه نمک صنعتی

در تمامی روزهای هفته می‌توانید از طریق شماره پایین همین صفحه جهت ثبت سفارشات با ما در تماس باشید.

جهت اطلاع از قیمت روز نمک صنعتی همیشه این صفحه را ببینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید