فروش سنگ نمک رنگی به صورت عمده

,
فروش سنگ نمک رنگی

فروش سنگ نمک رنگی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و تحویل سریع جهت ارسال موجود است. مجموعه سنگ نمک حسینی بهترین نوع سنگ نمک رنگی را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد. ساخت آباژور سنگ نمک و دیوارهای سنگ نمک توسط سنگ نمک رنگی بسیار جذاب و زیباست.

فروش سنگ نمک رنگی

سنگ نمک رنگی طرفداران زیادی دارد که کارگاه‌های ساخت آباژورها و جاشمعی‌های تزئینی سنگ نمک از مشتریان عمده این نوع از سنگ نمک می‌باشند.

 

سنگ نمک رنگی از جمله سنگ نمکهایی است که کمیاب‌تر از سنگ نمکهای سفید است لذا دارای قیمت بالاتری است.

 

فروش سنگ نمک رنگی

سنگ نمک رنگی برای ساخت آباژور سنگ نمک

بسیاری از کارگاه‌های ساخت وسایل تزئینی اعم از آباژور سنگ نمک و جاشمعی سنگ نمک، از مشتریان عمده سنگ نمک رنگی هستند.

ساخت وسایل تزیینی با سنگ نمک رنگی جلوه خیلی خاصی به محصول ارائه شده می‌دهد. آباژورهای رنگی نمکی طرفداران زیادی دارند.

 

فروش سنگ نمک رنگی

فروش سنگ نمک رنگی برای ساخت اتاق نمک

بسیاری از کلاس‌های انرژی درمانی و افرادی که کلاس‌های حرفه‌ای یوگا برگزار می‌کنند همواره سعی می‌کنند محل برگزاری جلسه یا کلاس در یک اتاق نمک باشد.

طبق تحقیقات انجام شده قرارگیری در یک محیط نمکی می‌تواند تاثیر بسزایی در آرامش فرد و راحتی بیشتر در تنفس داشته باشد. سنگ نمک با انتشار یون منفی در فضای اطراف این کار را به خوبی انجام می‌دهد.

فضای جنگلها و آبشارها پر از یونهای منفی است. یون منفی عامل سلامتی است.

 

فروش سنگ نمک رنگیسنگ نمک عامل انتشار یون منفی

انواع سنگ نمک رنگی

همانطور که با کاربردهای سنگ نمک رنگی آشنا شدید باید گفت انواع مختلفی از سنگ نمکهای رنگی در طبیعت وجود دارد. انواع سنگ نمک به اختصار شامل موارد زیر است.

  • سنگ نمک آبی
  • سنگ نمک هیمالیا
  • سنگ نمک قرمز
  • سنگ نمک رگه دار

سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی یکی از نایاب‌ترین انواع سنگ نمک در جهان می‌باشد که فقط در کشورمان ایران یافت می‌شود. معادن شهر گرمسار تنها مکانی است که این سنگ یافت می‌شود.

عموما به دلیل نایاب بودن قیمت بالایی دارد و بیشتر جنبه مصرف خوراکی دارد و مقصد اصلی آن کشورهای اروپایی است. برای اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه کنید.

فروش سنگ نمک رنگی

سنگ نمک آبی یکی از نایاب‌ترین سنگ نمکهای جهان

سنگ نمک هیمالیا

این سنگ نمک نیز از شناخته شده‌ترین سنگ نمکهای جهان است. سنگ نمک هیمالیا از رشته کوه‌های هیمالیا واقع در کشور پاکستان استخراج می‌شود. این سنگ نمک استفاده بسیار گسترده‌ای به عنوان مصرف خوراکی انسان و غذای دام دارد.

ضمن اینکه آباژورهای سنگ نمک و جاشمعی های سنگ نمک ساخته شده از سنگ نمک هیمالیا نیز بسیار فراوان است. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌شود اینجا را ببینید.

 

فروش سنگ نمک رنگی

نمک صورتی هیمالیا

سنگ نمک قرمز

سنگ نمک قرمز یکی از انواع سنگ نمک هیمالیا می‌باشد. سنگ نمک قرمز نسبت به سنگ نمک صورتی هیمالیا مواد معدنی و مغذی آن بیشتر می‌باشد. از این سنگ نمک برای مصارف خوراکی استفاده می‌شود.

فروش سنگ نمک رنگی

نمک قرمز هیمالیا

فروش سنگ نمک رنگی رگه دار

این نوع از سنگ نمک رنگی دارای رگه‌های نارنجی و قرمز می‌باشد. سنگ نمک رنگی رگه دار از معادن گرمسار استخراج می‌شود.این نوع سنگ نمک استفاده خوراکی ندارد و بیشتر برای مصارف تزئینی کاربرد دارد.

از سنگ نمک رنگی برای ساخت انواع وسایل تزئینی مانند آباژور و جاشمعی سنگ نمک استفاده می‌شود. همچنین نوع برش خورده سنگ نمک رگه‌ دار برای ساخت آجر نمک و دیوار نمک کاربرد داشته و مشتریان فراوانی نیز دارد.

فروش سنگ نمک رنگی

مطالعه این صفحه نیز به شما پیشنهاد می‌شود.

صادرات سنگ نمک رنگی

صادرات سنگ نمک به خصوص سنگ نمک‌های رنگی مشتریان زیادی را در کشورهای همسایه ایران دارد. کشورهایی مانند عراق(بخش کردستان عراق)، آذربایجان، گرجستان و روسیه از مشتریان اصلی این نوع از سنگ نمک هستند. این کشورها از این سنگ نمک برای برش استفاده می‌کنند.

فروش سنگ نمک رنگی و صادرات به کشورهای همسایه دارای سودآوری زیادی است. پس از نوسانات نرخ ارز اکثر کشورهایی که واردات سنگ نمک رنگی دارند تمایل دارند از ایران سنگ نمک وارد کنند.

 

فروش سنگ نمک رنگی

فروش سنگ نمک رنگی عمده

برای خرید عمده سنگ نمک رنگی می‌توانید از طریق شماره ذیل سفارش خود را ثبت نمایید. تمامی سفارشات در سریع‌ترین زمان به دست شما خواهد رسید. فروش سنگ نمک رنگی یکی از عمده فعالیتهای مجموعه ماست.

سنگ نمکهای ما علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت بسیار مناسب می‌باشند.

[toggle title=”پیشنهاد ویژه” state=”open”]اگر تا پایان ماه جاری از ما خرید نمایید
تخفیف فوق العاده و ویژه به شما تعلق می‌گیرد[/toggle]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید