فروش ویژه نمک خوراکی تبلور مجدد

,
نمک خوراکی تبلور مجدد

فروش ویژه نمک خوراکی تبلور مجدد، حداقل خلوص ۹۹٫۲ درصد، امکان تامین ماهانه تا ۳۰۰ تن، کیسه ۲۵ کیلویی ویژه صادرات به عراق و روسیه با ید ۴۰ و ۶۰٫

نمک خوراکی تبلور مجدد از نمونه های نمک در کیفیت بالا و خواص ارزشمندی است که به طرق مختلفی وارد بازار می شود و فروش ویژه آن نیز در این مرکز انجام می شود که کیفیت مطلوب و قیمت مناسب آن نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است.

نمک خوراکی تبلور مجدد

نمک خوراکی تبلور مجدد چیست؟

انواع نمک خوراکی تبلور مجدد نمکی است که طی فرایندی ناخالصی های زیان بار نمک گرفته شده و محصولی سالم و بهداشتی و یددار ارائه می شود، مواد ناخالص مانند مواد نامحلول در نمک شامل شن، ماسه، خاک و مواد آلوده است و مواد محلول نیز مانند سرب، جیوه، سولفات، کادمیوم و … می باشد.

وجود ناخالصی ها باعث بیماری هایی کم خونی، کلیوی، گوارشی و کبدی و … می شود که در فرایند تبلور مجدد این ناخالصی ها گرفته شده و نمکی خالص بوجود می آید، مراحل تبلور مجدد یا تصفیه نمک شامل مرحله آسیاب، انحلال، تهیه آب نمک اشباع، فیلتراسیون، رسوب کردن، تولید آب و نمک خالص، کریستالیزاسیون و خشک کردن می باشد.

نمک تبلور مجدد در دو نمونه یددار و بدون ید تولید می شود که مصارف خوراکی داشته و بسیار مفید می باشد و در صنایع تولید مواد غذایی مانند صنایع کنسروسازی، کالباس و سوسیس، نانوایی، بیسکویت سازی، صنایع لبنی و مصارف دارویی مانند سرم و دامپروری … بکار می رود که خانواده ها، رستوران ها و سالن های غذا خوری و دیگر آشپزخانه ها از مصرف کنندگان این نمک هستند.

نمک خوراکی تبلور مجدد

مرکز پخش نمک خوراکی تبلور مجدد

مرکز پخش نمک خوراکی تبلور مجدد فعالیت گسترده ای در بازار داشته و انواع برندها و مدل های مختلف این محصول را وارد بازارهای سراسر کشور نموده و دسترسی تمام مشتریان را در هر نقطه ای از کشور به این محصول راحت می کند و به دلیل بدون واسطه بودن قیمت های بسیار ارزان و باصرفه ای را نیز ارائه می کند.

یادداشت

مطالب بیشتری را درباره نمک خوراکی تبلور مجدد اینجا ببینید

سنگ نمک گرمسار از نمونه های این سنگ در بهترین کیفیت و از ارقام صادراتی است که نمک خوراکی تهیه شده با آن بسیار ارزشمند و درجه یک می باشد و در بازار نیز نمونه های یددار و بدون ید این نمک ارائه می شود و به علت تنوع بالایی که در نمونه های مختلف آن وجود دارد نیاز تمام مشتریان پوشش داده می شود.

 

نمک خوراکی تبلور مجدد

نمک خوراکی تبلور در بسته بندی های شکیل و در اوزان مختلفی در دسترس مشتریان قرار می گیرد که بسته به وزن، کیفیت و نحوه فروش دارای قیمت های مختلفی بوده و در صورتی که عمده و بدون واسطه خریداری شود بسیار ارزانتر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید