بازار سنگ نمک ایران
سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سنگ نمک رنگی / فروش سنگ نمک رنگی گرمسار پنج رنگ
سنگ نمک رنگی

فروش سنگ نمک رنگی گرمسار پنج رنگ

خرید و سفارش انواع سنگ نمک رنگی در رنگهای نارنجی ، قرمز ، سفید ، سفید رگه دار و جیگری . برای سفارش انواع سنگ نمک رنگی در رنگهای گفته شده با شماره پایین تماس بگیرید.

با توجه به مصارف ویژه این محصولات مانند ساخت چراغ خواب‌های تزئینی صورت می‌پذیرد. برخورداری از منبع طبیعی و بسیار مهم معدن سنگ نمک گرمسار امکان تولید و رواج برخی مشاغل را موجب شده است.

این نعمت خدادای موجب ایجاد خلاقیت و نوآوری نیز شده و به غیر از منافع مادی، سبب شهرت و معرفی جهانی محصولات سنگ نمک گردیده است.

 

معادن سنگ نمک رنگی کجاست؟

صحبت های قسمت قبل با سنگ نمک های موجود در برخی معادن کشور مصداق پیدا کرده است. این معادن دارای سنگ نمک‌های بسیار متنوع برای مصارف عمده صنعتی هستند. انواع مرغوب سنگ نمک برای تولید نمک خوراکی نیز به کار برده می‌شود.
اما تنها تعداد کمی از معادن کشور دارای سنگ نمک هالیت و رنگی خاص و منحصر به فرد هستند که قاعدتا یافتن آن ها به صورت عمده، یکدست و با کیفیت و قیمت مناسب در توان هر تامین کننده ای نمی‌باشد.

بهترین سنگ نمک رنگی و هالیت در مراکز تولیدی و معادن شهر گرمسار به دست می‌آیند و با توجه به موارد مصرف متعدد به فروش می رسند. سایت بازار خرید و فروش سنگ نمک ایران بهترین تامین کننده سنگ نمک رنگی از بهترین معادن شهر گرمسار می‌باشد.

سنگ نمک رنگی

تفاوت سنگ نمک رنگی با سایر سنگها

رنگ ها جلوه زیبایی از لطف خداوند به ما هستند؛ اما وقتی در مواجهه با سنگ های نمک و رنگ های متفاوت آن قرار گرفته و متوجه می شویم اثرات هر کدام متفاوت و بعضا به واسطه رنگ طبیعی یا چراغ موجود در وسایل زینتی ساخته شده از آن، صاحب اثرات متفاوتی در پرتو افکنی می‌شوند، بیشتر قدردان این نعمت خواهیم شد.
وجود منابع بزرگ و غنی با سنگ نمک های مختلف در کشورمان، موجب شده نه تنها نیاز کشور به انواع سنگ ها با کارایی دامی، تزئینی و صنعتی مرتفع گردد، بلکه در زمینه سنگ نمک های تزئینی، صادرات نیز صورت گیرد.

قاعدتا تامین کننده‌ای که بتواند طیف وسیعی از رنگ های مختلف و با تنوع بالا را فراهم کند، باید با کارگاه تولیدی و معادن متعدد همکاری نماید که ما با وجود سال ها فعالیت در این عرصه، موفق به این کار شده‌ایم.

 

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09129380188
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

مطلب پیشنهادی

سنگ نمک نارنجی گرمسار

فروش عمده سنگ نمک نارنجی گرمسار

فروش عمده سنگ نمک نارنجی گرمسار، کاملا یک دست، مناسب ساخت سنگ نمک تزئینی، ساخت …

پاسخی بگذارید

+989129380188